Podnikaj na materskej s radosťou

alebo

ako som sa zbavila 7 finančných strachov - a môžete sa aj vy

Láka vás vlastné podnikanie, ale bojíte sa?

Práca "bez istoty" vyplavila množstvo strašiakov, o ktorých som vôbec netušila. Mala som strach, že ma pohltia odvody a dane, že nezarobím ani na jedlo a pôjdem do straty. Bála som sa, že budem v strese, nebudem nič stíhať a pokazí sa nám vzťah s mužom. 

Dlhé roky som pracovala v korporácii a keď prišla dcéra, nevedela som sa nasýtiť domácej pohody, spoločného času a prechádzok v lese. Slniečko sa mi nechcelo znovu vymeniť za tmavý office, lenže čo s tým? Bola som naprogramovaná ako zamestnanec a o práci na voľnej nohe som vedela asi toľko čo eskimák o pestovaní pomarančov. 

Je to už takmer 5 rokov, čo pracujem z domu a prinášam do rodinného rozpočtu podobné peniaze, ako keď som bola zamestnaná. A dokonca aj rodinná pohoda pretrváva. 🙂

Všetky strachy a finančné bloky, ktoré som na svojej ceste objavila a vyriešila, som sa rozhodla spísať. Otvorene, pravdivo, bez lietajúcich jednorožcov. Chcem, aby ste sa ich nebáli a aby ste aj vy vedeli čo s nimi, keď ich stretnete. 

Pocítite, ako vám každé jedno pochopenie vnesie do podnikania (aj života) viac ľahkosti, hravosti a radosti. A to sa potom podniká!

Knižka v pdf, 130 strán, cena 15,90 EUR (vrátane DPH)

podnikanie, ženy, materská, rodičovská

V knižke nájdete:

  • Zlatý klinec hneď na úvod
  • 7 finančných strachov a ako sa aj vy môžete prestať báť
  • 4 tipy ako zatočiť s pocitom "Som zlá matka"
  • Moje tajomstvo harmónie
  • 5 pravidiel vyzenovanej matky
  • Kedy teda pracujem?
  • 10 tipov, aby vám podnikanie plynulo

Pre tie, ktoré radšej počúvate, som pripravila špeciálny darček - audio v mp3 dostanete spolu s e-knižkou.

O knižke mi napísali:

Tak jsem to prelouskla, líbí se mi jak je to napsané. I pro mne několik aha 🙂. Bylo zajímavé pozorovat tvoje situace a jak si je řešila či řešíš. Porovnávala jsem to se sebou a je super pozorovat, ze všichni dojdem ke stejnému.
Alena Nekovářová, psychológ
Úplne ma to vtiahlo, prvých 60 strán som zhltla hneď ráno. Vedomý život v podnikaní v tvojom podaní.
Mária Slobodová
Tvoj ebook je jedna z najlepších investicii do mojho podnikania, aké som doteraz urobila. Prechadzam všetkým, čo v knižke popisuješ, ale až teraz som sa donútila opakovane sa pýtať, čo je za tým a začal na mňa vyskakovať môj perfekcionizmus a strach robiť chyby, ktorý má u mňa korene v detstve a súvisí s prístupom mojich rodičov. Už len toto uvedomenie mi dalo veľa
Oľga R.
Práca, ktorá je zároveň vášňou a prináša nám peniaze, je najlepšie spojenie. Nie vždy je to však ružové a stretávame sa s mnohými nástrahami. Táto knižka vôbec nie je LEN o podnikaní. Je o našich potrebách, strachoch, o sebaláske a o súznení s našimi deťmi. V knihe nájdete množstvo tipov, ako sa v sebe zorientovať, ako si zmanažovať svoj drahocený čas a veľa ďalších praktických návodov. Pre všetky, ktoré sa ešte len hľadáte, ale aj pre tie, ktoré ste sa už našli, ale akosi sa vo vás bijú vnútorné priority s vonkajšími “musmi”.
Gabika Kadlečíkováwww.gabrielakadlecikova.sk
Pokojne by som z názvu vyhodila tú materskú. Každému kto začína, alebo už podniká by informácie pomohli. Páči sa mi, že je tam veľa skutočných príkladov, „živí“ ľudia z tvojho života a konkrétne postupy, ako na „to“.
Andrea Karaffová
Waw, už po prvých stranách mi knižka dala veľa.
Simona
Počúvam tvoj nový ebook cez audio, som na 2. tracku a akože hneď idem na 3. Čo veta to drahokam!
@life.with.elisa
Vôbec nie som cieľovka, nad podnikaním neuvažujem, ale mám od teba všetky veci a musela som mať aj túto. A teda, dalo mi to fakt veľa!
Majka