Čo vás o živote naučí iba dieťa?

Kniha o návrate k sebe

Život prináša množstvo situácií, ktoré sú na prvý pohľad - pre NErodiča bežné a jednoduché. Ale keď
sa stanete rodičom, zrazu to príde - zodpovednosť, únava, hnev, strach, vyhrotenie bežných situácií
a pochybnosti - Prečo tak veľa kričím a prečo nemám viac trpezlivosti? Čo ak niečo pokazím? Nebude
z neho rozmaznanec? Nezničím mu sebavedomie? 

A do toho "múdre" rady vášho okolia.

Olivia prišla na tento svet, aby prebudila múdrosť a naučila svoju mamu znovu nájsť ľahkosť bytia. Tak, ako to robia aj vaše deti.
Kniha nie je o výchove detí, je o tom, ako počuť hlas svojho srdca a žiť tak v harmónii
so sebou aj s deťmi.

Každá situácia nás učí niečo o nás samých a vďaka autorkiným osvieteniam uvidíte, že dieťa skutočne stačí vychovávať iba tak, že mu pôjdete príkladom. Dozviete sa, ako je možné, že nemusíte zakazovať, prikazovať
a bojovať. Stačí pochopiť, posunúť sa vo vlastnom vývoji a problémy prestanú byť problémami. Je to začiatok vašej vlastnej cesty späť k sebe.

 

Vďaka knihe zistíte, že všetko už dávno viete a máte v sebe. Dieťa nám poskytuje, ba dokonca dennodenne servíruje ideálne príležitosti na objavenie odpovedí, osobný rast a na rúcanie barikád, ktoré si celý život starostlivo staviate.

Knižku OLIVIA som prečítala za jeden deň. Nemohla som si pomôcť, hltala som stránku po stránke. Niektoré vety, alebo autorkine osvietenia, by som si nechala najradšej namaľovať na stenu, aby som na ne do konca života nezabudla! 🙂

Meg Brunovskámama, synovia 10 a 12r

cena 14 EUR

Na cestu sebapoznania vykročila oveľa skôr, ako sa jej narodilo dieťa. Život
s Oliviou bol preto iba prirodzeným pokračovaním vedomej cesty, na ktorej
už dávno bola. Napriek tomu ju začiatky materstva zomleli a načas  stratila spojenie so sebou. To všetko iba preto, aby sa znovu mohla vynoriť a svoje pochopenia zdieľať s vami.

OLIVIA

Kniha pre rodičov, budúcich rodičov aj starých rodičov

Zbaví vás bremien, ktoré vás doteraz ťažili a ani ste možno netušili.

  • 70 kapitol
  • 65 AHA momentov
  • 350 strán
  • mäkká väzba
  • formát 120 x 185 mm

Ukážky z knihy (pre zväčšenie kliknite na obrázok):

Som len na začiatku, ale už mám pocit, že Ťa poznám. Je to také úprimné, náučné a zároveň mám slzy na krajíčku. Teším sa, čo bude ďalej a normálne sa neviem odtrhnúť od čítania. Ďakujem za Teba a to, čo robíš.

Diana Porubčanováwww.betterware-produkty.sk

Čítam Vašu knihu a neviem sa od nej odtrhnúť. Mám 15 mesačného syna a od kedy je na svete žiadnu som ešte nedočítala. OLIVIA ma však tak chytila, že mi až bude ľúto, keď ju dočítam. V strašne veľa situáciách som sa našla a často som v okolí za "divnú" mamu, keď robím veci inak. V knižke je všetko tak logicky a jednoducho vysvetlené a ja Vám chcem týmto iba poďakovať, pretože knižka sa mi naozaj veľmi páči.

Sonja Bednárikovámamina, 1 dieťa

Mám načítaných niekoľko kníh o výchove, resp. o živote mamičiek s deťmi, ale v knihe OLIVIA sa dozvedám nové a zaujímavé veci. Vedieť ich pár rokov dozadu, mnohé by mohlo byť u nás inak. V knihe som našla situácie, ktoré som prežila aj ja, u niektorých si hovorím - toto som našťastie neriešila a niektoré zážitky pobavili :-). Stále ku mne prichádzajú nové podnety a .....všetko je tak, ako má byť. Je to veľmi príjemné a milé čítanie.

Anna HríbikováQQ Academy, www.unitqq.sk

Knihu OLIVIA som si objednala, lebo Zuzku už dlho sledujem a veľmi mi pomohla aj osobne. Nesklamala. Kniha je nabitá AHA momentami a príhodami zo života, ktoré zažíva každý. Zuzkin spôsob žitia je veľmi inšpiratívny a hoci sme každý iný, veľa z toho viem aplikovať aj ja. Veľká výhoda knižky je, že kapitoly sú krátke a viem ich čítať po minútkach pri malej a mám tak aspoň čas na zamyslenie. Ďakujem ❤️

Zuzka Kucharwww.uspesna.sk

Zuzka, knižka došla včera, už som ju skoro zhltla, neviem ju prestať čítať. Všetko čo momentálne potrebujem, je v nej! Ďakujem ti za ňu.

Zuzka L.

Tvoja "druhorodená" prišla ku mne presne v pravý čas. 🤗 Ďakujem za krásny darček a za to, že si a robíš, čo robíš.

Gabika M.

Keď ku mne knižka prišla, najskôr som ju len tak náhodne otvorila. A bolo tam presne to, čo som práve v danom momente potrebovala čítať. Veľmi sa mi uľavilo.

Iveta S.

Nech je táto knižka kompasom, ktorý vám pomôže nájsť správny smer na vašej ceste.
Na tej najsprávnejšej pre vás.