Čo vás o živote naučí iba dieťa?

Kniha o návrate k sebe

Život prináša množstvo situácií, ktoré sú na prvý pohľad - pre NErodiča bežné a jednoduché. Ale keď sa stanete rodičom, zrazu to príde - zodpovednosť, únava, hnev, strach, vyhrotenie bežných situácií a pochybnosti - Prečo tak veľa kričím a prečo nemám viac trpezlivosti? Čo ak niečo pokazím? Nebude z neho rozmaznanec? Nezničím mu sebavedomie? 

A do toho "múdre" rady vášho okolia.

Knižku OLIVIA som prečítala za jeden deň. Nemohla som si pomôcť, hltala som stránku po stránke. Niektoré vety, alebo autorkine osvietenia, by som si nechala najradšej namaľovať na stenu, aby som na ne do konca života nezabudla! 🙂
Meg Brunovskámama, synovia 10 a 12r

Olivia prišla na tento svet, aby prebudila múdrosť a naučila svoju mamu znovu nájsť ľahkosť bytia. Tak, ako to robia aj vaše deti.
Kniha nie je o výchove detí, je o tom, ako počuť hlas svojho srdca a žiť tak v harmónii so sebou aj s deťmi.

Každá situácia nás učí niečo o nás samých a vďaka autorkiným osvieteniam uvidíte, že dieťa skutočne stačí vychovávať iba tak, že mu pôjdete príkladom. Dozviete sa, ako je možné, že nemusíte zakazovať, prikazovať a bojovať. Stačí pochopiť, posunúť sa vo vlastnom vývoji a problémy prestanú byť problémami. Je to začiatok vašej vlastnej cesty späť k sebe.

 

Vďaka knihe zistíte, že všetko už dávno viete a máte v sebe. Dieťa nám poskytuje, ba dokonca dennodenne servíruje ideálne príležitosti na objavenie odpovedí, osobný rast a na rúcanie barikád, ktoré si celý život starostlivo staviate.

Zuzana Mihálechová

Na cestu sebapoznania vykročila oveľa skôr, ako sa jej narodilo dieťa. Život s Oliviou bol preto iba prirodzeným pokračovaním vedomej cesty, na ktorej už dávno bola. Napriek tomu ju začiatky materstva zomleli a načas stratila spojenie so sebou. To všetko iba preto, aby sa znovu mohla vynoriť a svoje pochopenia zdieľať s vami.

Momentálne sa venuje individuálnym konzultáciam a svojmu srdcovému projektu Ženy, sharing!

OLIVIA

Kniha pre rodičov, budúcich rodičov aj starých rodičov

Zbaví vás bremien, ktoré vás doteraz ťažili a ani ste možno netušili.

  • 70 kapitol
  • 65 AHA momentov
  • 350 strán
  • mäkká väzba
  • formát 120 x 185 mm

Ukážky z knihy (pre zväčšenie kliknite na obrázok):

Som len na začiatku, ale už mám pocit, že Ťa poznám. Je to také úprimné, náučné a zároveň mám slzy na krajíčku. Teším sa, čo bude ďalej a normálne sa neviem odtrhnúť od čítania. Ďakujem za Teba a to, čo robíš.
Diana Porubčanováwww.betterware-produkty.sk
Čítam Vašu knihu a neviem sa od nej odtrhnúť. Mám 15 mesačného syna a od kedy je na svete žiadnu som ešte nedočítala. OLIVIA ma však tak chytila, že mi až bude ľúto, keď ju dočítam. V strašne veľa situáciách som sa našla a často som v okolí za "divnú" mamu, keď robím veci inak. V knižke je všetko tak logicky a jednoducho vysvetlené a ja Vám chcem týmto iba poďakovať, pretože knižka sa mi naozaj veľmi páči.
Sonja Bednárikovámamina, 1 dieťa

Nech je táto knižka kompasom, ktorý vám pomôže nájsť správny smer na vašej ceste. Na tej najsprávnejšej pre vás.

kniha, rodičovstvo, materstvo
Právě se dostala na moje první místo v žebříčku "knižky o dětech, výchově atd...
Kateřina Saint German@mycookingdiary
Knihu Olivia uz mam docitanu a je to jednoznacne najlepsia z knih o materstve a sebapoznavani, ktore som precitala - a zaroven je uplne ina ako vsetky tie “klasicke”. Velmi mi pomohla, zapadla ako puzzle do vsetkeho, co si v sebe skladam a kam sa posuvam. Dakujem vam za nu ❤️ a drzim velmi palce vo vsetkom, co dalej planujete 😊
Petra Richter
Veľká výhoda knižky je, že kapitoly sú krátke a viem ich čítať po minútkach pri malej a mám tak aspoň čas na zamyslenie. Knihu OLIVIA som si objednala, lebo Zuzku už dlho sledujem a veľmi mi pomohla aj osobne. Nesklamala. Kniha je nabitá AHA momentami a príhodami zo života, ktoré zažíva každý. Zuzkin spôsob žitia je veľmi inšpiratívny a hoci sme každý iný, veľa z toho viem aplikovať aj ja. Ďakujem ❤️
Zuzka Kucharwww.uspesna.sk
Mám načítaných niekoľko kníh o výchove, resp. o živote mamičiek s deťmi, ale v knihe OLIVIA sa dozvedám nové a zaujímavé veci. Vedieť ich pár rokov dozadu, mnohé by mohlo byť u nás inak. V knihe som našla situácie, ktoré som prežila aj ja, u niektorých si hovorím - toto som našťastie neriešila a niektoré zážitky pobavili :-). Stále ku mne prichádzajú nové podnety a .....všetko je tak, ako má byť. Je to veľmi príjemné a milé čítanie.
Anna HríbikováQQ Academy, www.unitqq.sk
Zuzka, knižka došla včera, už som ju skoro zhltla, neviem ju prestať čítať. Všetko čo momentálne potrebujem, je v nej! Ďakujem ti za ňu.
Zuzka Lechner
WAW. Nádherná kniha. Som v úžase. Mám pocit, akokeby som čítala svoje vlastné myšlienky. Cítim to úplne rovnako, ako to tam všetko opisujete. Určite si ju prečítam ešte raz 🙂
Monika Galondcérka 4m
Tvoja "druhorodená" prišla ku mne presne v pravý čas. 🤗 Ďakujem za krásny darček a za to, že si a robíš, čo robíš.
Gabika M.
Píšem Vám jedno preveliké ĎAKUJEM za knihu Olivia. Je liečivá ❤️ Dokonca aj pre tých, ktorí rodičia ešte nie sú 😉 To, čo v nej zdieľate, som našla ako uplatniteľné nielen vo vztahu k dietaťu, ale aj v akomkoľvek inom vzťahu, vrátane vzťahu k sebe samej. Láskavo, nežne otvorila a preliečila niektoré vnútorne nastavenia, ktoré boli nefunkčné.
Ľubka B.
Keď ku mne knižka prišla, najskôr som ju len tak náhodne otvorila. A bolo tam presne to, čo som práve v danom momente potrebovala čítať. Veľmi sa mi uľavilo.
Iveta S.
...chtela jsem ti psat jak uzasna ta knizka je. Šetřím si posledni kapitolky a nechci ji docist, protoze je to opravdu super cteni ne jen pro maminy. Je to jako bych cetla sve myslenky (jen ja je neumim tak hezky a výstižně napsat na papir) ale kdybych to umela, tak je to presne tak. ❤️💐 dekuji ti, ze jsem si ji mohla precist
Krystýna Bartošovádcérka 10m
Milá Zuzka, keď som čítala OLIVIU, tak som sa usmievala. Je to fantastická, dobre čitateľná a zrozumiteľná kniha, ktorá obsiahla hádam všetko, čo vnímam ako kľúčové od narodenia dieťaťa až po našu súčasnosť. Kým som sa prehrabala cez knihy Respektovat a byt respektovany, Štastná mama, videá o Nevýchove, Naomi Aldort a ďalšie, má dcérka 5 rokov a stále je čím sa zaoberať. Táto kniha je úžasný prierez týmto všetkým s nenásilným efektom. 🧡 Mať túto knihu pri narodení malej, som ťažko v klídku. Oceňujem, že kniha má psychologickú vážnosť/ľahkosť a neradí, ale pomáha. Pretože už dávno som prišla na to, že keď je matka v pr..li, nech idú do pr..le všetci, čo radia a nepomáhaju 😊. 🧡 Chcem ti takto vzdať hold za to, s akou ľahkosťou odovzdávaš svoje skúsenosti a vieš ich tak nádherne zhrnúť a popísať. Držím palce Zuzka a čítam si ťa.
Ľubka T.
Kým som mala iba dcérku, fungovali sme obdobne ako vy, nikdy som neporovnávala, nepodľahla žiadnym trendom eko, bio, monte... Jednoducho sme tu boli jedna pre druhú a žili sme nejak intuitívne. Keď sme sa však rozrástli o ďalšieho člena, akosi sa mi to na chvíľu celé rozpadlo, zrazu človek nemá čas, nestíha, je unavený a nervózny. Dostala som sa do akéhosi blúdneho kruhu a kniha prišla úplne včas, aby som si uvedomila, že sú to vlastne len nejaké moje výmysly. Veď čo už nemôžeme stíhať, keď sme doma a nestojí nad nami žiadny šéf s harmonogramom. Ďakujem Vám, znova som nadobudla "ľahkosť bytia". Zrazu funguje všetko oveľa lepšie, hlavne som spokojná, vyrovnaná a dobre naladená a rovnako tak aj moji dvaja drobci.
Karin B.2 detičky

14,90 EUR (mobi, epub, pdf)