Konzultácie

VŠETKY ODPOVEDE SÚ UŽ V TVOJOM SRDCI.

"NO SUPER, AKO ICH VŠAK MÁM NÁJSŤ, KEĎ TERAZ SAMA BLÚDIM?"

Potrebujem sa poradiť, pretože:

 • by som chcela lepšie vychádzať s deťmi
 • by som potrebovala uistiť, že to čo robím, je pre moje dieťa to najsprávnejšie
 • neviem, ako sa s mužom a rodinou dohodnúť na jednotnej výchove dieťaťa
 • by som si chcela lepšie vychádzať so svokrou a vlastnými rodičmi
 • chcem mať doma pohodu a s mužom znovu láskavý vzťah
 • zasekla som sa na zrkadlení a potrebujem nakopnúť
 • by som chcela začať na sebe pracovať a neviem, kde začať

Úplne vás chápem. Tiež som si tým prešla.

Aj preto Vám ponúkam súkromné konzultácie
s mojou osobou.

Môžeme sa baviť, na akúkoľvek tému a aj tak vás nasmerujem na seba. 

Ste za?

Pointa je v schopnosti vedieť klásť správne otázky a v naladení na seba. Tak, aby ste svoje odpovede našli vo svojom vnútri. 

Bola som totálne zacyklená vo svojom vnímaní všetkého okolo. Je skutočne zaujímavé, keď vám niekto dá na vec iný pohľad. A otázky, ktoré som dostala zatínali do živého. Je jednoduché zareagovať hneď, prchko, na základe emócií a je nenormálne náročné v danej situácii odpovedať na tieto otázky a UVEDOMIŤ si podstatu problému. Akonáhle to ale urobím, prichádza úľava.
Soňa Barcajovámama, 2 deti

Známe aj neznáme ženy so mnou zdieľajú svoje trápenia, menia svoje postoje aj svoj život.

Kráčam si vo svojom vnútri a prechádzam rôznymi úrovňami sebapoznania už 20 rokov. Veľmi ma baví ukazovať aj druhým, ako sa to robí a čo to vlastne znamená v praxi. 

Viem sa na Vás nacítiť a naviesť vás k riešeniam vašich problémov. K SEBE.

Chceš sa so mnou stretnúť a posunúť sa v riešení svojich problémov?
Vo výchove detí, trápeniach vo vzťahoch, alebo v živote ako takom? 

Potrebuješ nasmerovať?

Momentálne iba cez VIDEO. Napíš mi a ja Ti pošlem ďalšie pokyny.

V rámci Bratislavy a okolia môžeme ísť spolu na kávu, alebo na prechádzku s deťmi. (hneď  po skončení tohto zvláštneho obdobia)

Za koľko?

 • 65 EUR za 2 hodiny 

Čo je v cene?

 • 2 hodinové rozprávanie sa. Ty mi povieš, čo ťa trápi, spoločne si to preberieme a pokúsime sa nájsť riešenie 
 • po stretnutí ti pošlem e-mail, v ktorom zhrniem náš rozhovor a dostaneš aj úlohy - kroky, ktorými začneš svoje zmeny v živote vykonávať. 

Čo ponúkam:

 • Svoje analytické myslenie, iný uhol pohľadu na život a svoju intuíciu
 • Využívam aj metódu zrkadlenia - pokúsime sa zistiť, čo si cez správanie toho druhého zrkadlíte
 • Všetko, čo mám zažité - skúsenosti a pochopenia, podelím sa o svoje vnímanie vesmíru a fungovanie v tomto svete
 • Všetko, čo viem o ceste sebaspoznávania a sebaprijatia
 • Vedomosti nadobudnuté zo 100ky prečítaných kníh a seminárov počas 15tich rokov
 • Skúsenosť, ako sa z business manažérky stal niekto, kto sa živí tým, čo ho baví
 • A aj skúsenosť, ako žiť v šťastnom partnerstve s mužom, aj v partnerstve s dieťaťom

Kto ma pozná vie, že o sebe netajím nič. Tento život si totiž neberiem osobne :). Je to len jeden z mnohých príbehov, ktorý vo večnosti žijem.

Teším sa na Teba, Zuzana

Napíš mi prosím sem: zuzana@zuzanamihalechova.sk

Zuzka je ten typ človeka, ktorý nepotrebuje "papier" na to, aby kvalitne, odborne, jemne a trefne pomohla a nasmerovala. Pravidelne čítam jej blog, no osobné stretnutie bolo veľmi obohacujúce a skutočne osobné 🙂 Zuzka s ľahkosťou, obrovským záujmom, no zároveň láskavo a nezaujate počúvala a plne vnímala moje starosti. Múdro a s pre ňu tak typickou "normálnosťou" ma doviedla k usporiadaniu si mojich strachov, k pochopeniu toho, prečo sa mi dejú niektoré nepríjemné situácie a prijať určité vecí také, aké sú. Aj vďaka rozhovoru so Zuzkou sa mi veľmi uľavilo a prestala som riešiť, že moja vtedy 2 ročná dcérka ešte stále nosí aj cez deň dudlík. A aplikovala som podobný prístup na kopec iných "problémov".Dokonca sa ich viacero akosi zázrakom poriešilo samo 🙂 A žije sa mne i ľuďom okolo mňa lepšie. Ďakujem, Zuzi.
Katarína Regis Klindová, dcérka 3 roky
Všetko sa od konzultácie u nás zmenilo. K lepšiemu. Mám len jedno slovo: ĎAKUJEM.
Eva H, 3 deti
V jednej scéne filmu Nevesta na úteku si Julia Roberts pripraví vajíčka na rôzne spôsoby, aby konečne zistila, ktorý má vlastne rada. Toto som presne ja. Som na ceste za sebapoznaním, skúšam a učím sa žiť sama so sebou. Je to poriadna makačka 🙂 A niekde na križovatkách riešim so Zuzkou možné aj nemožné. Okrem odvahy, sebaistoty a pokoja, mi ponúka aj slobodu. Slobodu v podobe prijatia samej seba, svojich chýb, omylov a rozhodnutí, bez akéhokoľvek posudzovania. Slobodu, ktorá vytvára akýsi zvláštny druh závislosti na našich rozhovoroch. 🙂 Každému z vás úprimne prajem zažiť tento oslobodzujúco-závislý pocit. 🙂
Martina Brošová
Zuzku sledujem už viac ako rok, najprv som si čítala články, neskôr kurz zrkadlenia (ktorý je btw geniálny a hneď prvá lekcia mi začala otvárať oči). Jej články a videa sú veľmi úprimné a otvorene rozpráva o veciach, ktoré mnoho ľudí nechce ani vidieť alebo sa témy považujú za tabu. Mne osobne veľmi pomohla jej konzultácia, pri psychologickom probléme mojej dvojročnej dcérky.. teda vlastne skôr mojom probléme 🙂 Ak vás tiež trápi niečo, s čím bojujete či sa trápite, určite mrknite na Zuzkine články alebo jej rovno napíšte a dajte si osobnú konzultáciu. Ja som jej za ňu nekonečne vďačná. ďakujem 🙂
Zuzka Kuchár, www.jobclinic.sk
Zuzka mi v živote veľakrát pomohla otvoriť oči a spraviť si v živote jasno. Pomohla mi nájsť to, čo mám vo vnútri, čo máme v sebe všetci - odpovede. Vďaka nej som pochopil, že život vôbec nemusí byť zložitý. Je v podstate veľmi jednoduchý. 🙂 Učím sa veci nebrať príliš vážne. Každý rozhovor s ňou je pre mňa veľmi obohacujúci, naplňujúci, plný života a pochopenia. Som veľmi rád, že som mohol vstúpiť do jej života, vďačný za každú jej radu, povzbudenie, za jej samú. Ak blúdite, zišli ste z cesty a potrebujete naviesť na správny smer, určite vám konzultáciu odporúčam.
Tomáš Metelička