Co vás o živote naučí pouze dítě?

OLIVIA

kniha o návratu k sobě. 

olivia česká
Předprodej

Život přináší řadu situací, které jsou na první pohled - pro NErodiče běžné a jednoduché. Ale když se stanete rodičem, najednou to přijde – zodpovědnost, únava, hněv, strach, vyhrocení běžných situací a pochybnosti – Proč tak mnoho křičím a proč nemám více trpělivosti? Co když něco pokazím? Nebude z něj rozmazlenec? Nezničím mu sebevědomí?

A do toho „chytré“ rady vašeho okolí.

Knižku OLIVIA som prečítala za jeden deň. Nemohla som si pomôcť, hltala som stránku po stránke. Niektoré vety, alebo autorkine osvietenia, by som si nechala najradšej namaľovať na stenu, aby som na ne do konca života nezabudla! 🙂
Meg Brunovskámama, synovia 10 a 12r

Olivia přišla na tento svět, aby probudila moudrost a naučila svou mámu znovu nalézt lehkost bytí. Tak, jak to dělají i vaše děti.
Kniha není o výchově dětí, je o tom, jak slyšet hlas svého srdce a žít tak v harmonii se sebou i s dětmi.

Každá situace nás učí něco o nás samotných a díky autorčinému osvícení uvidíte, že dítě skutečně stačí vychovávat pouze tak, že mu půjdete příkladem. Dozvíte se, jak je možné, že nemusíte zakazovat, přikazovat a bojovat. Stačí pochopit, posunout se ve vlastním vývoji a problémy přestanou být problémy. Je to začátek vaší vlastní cesty zpět k sobě.

 

Díky knize zjistíte, že všechno už dávno víte a máte v sobě. Dítě nám poskytuje, ba dokonce dennodenně servíruje ideální příležitosti k objevení odpovědí, osobnímu růstu ak hroucení barikád, které si celý život pečlivě stavíte.

cena: 400 Kč

Právě se dostala na moje první místo v žebříčku "knižky o dětech, výchově atd...
Kateřina Saint German@mycookingdiary
Knihu Olivia uz mám dočítanú a je to jednoznačne najlepšia z kníih o materstve a sebapoznávaní, ktoré som prečítala - a zároveň je úplne iná ako všetky tie “klasické”. Veľmi mi pomohla, zapadla ako puzzle do všetkého, čo si v sebe skladám a kam sa posúvam. Ďakujem vám za ňu zo❤️.
Petra Richter
sebapoznanie, vedomý život

Zuzana Mihálechová

Zuzana se vydala na cestu za sebepoznáním už patnáct let před tím, než se jí narodilo dítě. Její život s Olivií je proto jen přirozeným pokračováním cesty, na které už dávno byla. I přesto ji začátky mateřství zaskočily a načas se sebou ztratila spojení. To všechno jen proto, aby se znovu mohla vynořit a sdílet svoje myšlenky a aha-momenty na svém blogu, v kurzech, na přednáškách, ale i v dětských knížkách.

Momentálně se věnuje individuálním konzultacím a svému milovanému projektu Ženy, sharing!

OLIVIA

Kniha pro rodiče, budoucí rodiče i prarodiče.

Zbaví vás břemen, která vás dosud tížily a o nichž jste možná netušili.

  • 70 kapitol
  • 65 AHA momentů
  • 350 stran
  • měkká vazba
  • formát 120 x 185 mm

Ukázky z knihy (pro zvětšení klikněte na obrázek):

Som len na začiatku, ale už mám pocit, že Ťa poznám. Je to také úprimné, náučné a zároveň mám slzy na krajíčku. Teším sa, čo bude ďalej a normálne sa neviem odtrhnúť od čítania. Ďakujem za Teba a to, čo robíš.
Diana Porubčanováwww.betterware-produkty.sk
Ta kniha je naprosto transfomační!
Markéta S.
Čítam Vašu knihu a neviem sa od nej odtrhnúť. Mám 15 mesačného syna a od kedy je na svete žiadnu som ešte nedočítala. OLIVIA ma však tak chytila, že mi až bude ľúto, keď ju dočítam. V strašne veľa situáciách som sa našla a často som v okolí za "divnú" mamu, keď robím veci inak. V knižke je všetko tak logicky a jednoducho vysvetlené a ja Vám chcem týmto iba poďakovať, pretože knižka sa mi naozaj veľmi páči.
Sonja Bednárikovámamina, 1 dieťa

Ať je tato knížka kompasem, který vám pomůže najít správný směr na vaší cestě. Na té nejsprávnější pro vás.

Veľká výhoda knižky je, že kapitoly sú krátke a viem ich čítať po minútkach pri malej a mám tak aspoň čas na zamyslenie. Knihu OLIVIA som si objednala, lebo Zuzku už dlho sledujem a veľmi mi pomohla aj osobne. Nesklamala. Kniha je nabitá AHA momentami a príhodami zo života, ktoré zažíva každý. Zuzkin spôsob žitia je veľmi inšpiratívny a hoci sme každý iný, veľa z toho viem aplikovať aj ja. Ďakujem ❤️
Zuzka Kucharwww.uspesna.sk
Mám načítaných niekoľko kníh o výchove, resp. o živote mamičiek s deťmi, ale v knihe OLIVIA sa dozvedám nové a zaujímavé veci. Vedieť ich pár rokov dozadu, mnohé by mohlo byť u nás inak. V knihe som našla situácie, ktoré som prežila aj ja, u niektorých si hovorím - toto som našťastie neriešila a niektoré zážitky pobavili :-). Stále ku mne prichádzajú nové podnety a .....všetko je tak, ako má byť. Je to veľmi príjemné a milé čítanie.
Anna HríbikováQQ Academy, www.unitqq.sk
Zuzka, knižka došla včera, už som ju skoro zhltla, neviem ju prestať čítať. Všetko čo momentálne potrebujem, je v nej! Ďakujem ti za ňu.
Zuzka Lechner
WAW. Nádherná kniha. Som v úžase. Mám pocit, akokeby som čítala svoje vlastné myšlienky. Cítim to úplne rovnako, ako to tam všetko opisujete. Určite si ju prečítam ešte raz 🙂
Monika Galondcérka 4m
Tvoja "druhorodená" prišla ku mne presne v pravý čas. 🤗 Ďakujem za krásny darček a za to, že si a robíš, čo robíš.
Gabika M.
Píšem Vám jedno preveliké ĎAKUJEM za knihu Olivia. Je liečivá ❤️ Dokonca aj pre tých, ktorí rodičia ešte nie sú 😉 To, čo v nej zdieľate, som našla ako uplatniteľné nielen vo vztahu k dietaťu, ale aj v akomkoľvek inom vzťahu, vrátane vzťahu k sebe samej. Láskavo, nežne otvorila a preliečila niektoré vnútorne nastavenia, ktoré boli nefunkčné.
Ľubka B.
Keď ku mne knižka prišla, najskôr som ju len tak náhodne otvorila. A bolo tam presne to, čo som práve v danom momente potrebovala čítať. Veľmi sa mi uľavilo.
Iveta S.
...chtela jsem ti psat jak uzasna ta knizka je. Šetřím si posledni kapitolky a nechci ji docist, protoze je to opravdu super cteni ne jen pro maminy. Je to jako bych cetla sve myslenky (jen ja je neumim tak hezky a výstižně napsat na papir) ale kdybych to umela, tak je to presne tak. ❤️💐 dekuji ti, ze jsem si ji mohla precist
Krystýna Bartošovádcérka 10m
Milá Zuzka, keď som čítala OLIVIU, tak som sa usmievala. Je to fantastická, dobre čitateľná a zrozumiteľná kniha, ktorá obsiahla hádam všetko, čo vnímam ako kľúčové od narodenia dieťaťa až po našu súčasnosť. Kým som sa prehrabala cez knihy Respektovat a byt respektovany, Štastná mama, videá o Nevýchove, Naomi Aldort a ďalšie, má dcérka 5 rokov a stále je čím sa zaoberať. Táto kniha je úžasný prierez týmto všetkým s nenásilným efektom. 🧡 Mať túto knihu pri narodení malej, som ťažko v klídku. Oceňujem, že kniha má psychologickú vážnosť/ľahkosť a neradí, ale pomáha. Pretože už dávno som prišla na to, že keď je matka v pr..li, nech idú do pr..le všetci, čo radia a nepomáhaju 😊. 🧡 Chcem ti takto vzdať hold za to, s akou ľahkosťou odovzdávaš svoje skúsenosti a vieš ich tak nádherne zhrnúť a popísať. Držím palce Zuzka a čítam si ťa.
Ľubka T.
Kým som mala iba dcérku, fungovali sme obdobne ako vy, nikdy som neporovnávala, nepodľahla žiadnym trendom eko, bio, monte... Jednoducho sme tu boli jedna pre druhú a žili sme nejak intuitívne. Keď sme sa však rozrástli o ďalšieho člena, akosi sa mi to na chvíľu celé rozpadlo, zrazu človek nemá čas, nestíha, je unavený a nervózny. Dostala som sa do akéhosi blúdneho kruhu a kniha prišla úplne včas, aby som si uvedomila, že sú to vlastne len nejaké moje výmysly. Veď čo už nemôžeme stíhať, keď sme doma a nestojí nad nami žiadny šéf s harmonogramom. Ďakujem Vám, znova som nadobudla "ľahkosť bytia". Zrazu funguje všetko oveľa lepšie, hlavne som spokojná, vyrovnaná a dobre naladená a rovnako tak aj moji dvaja drobci.
Karin B.2 detičky

k dispozicii i v elektronické formě (mobi, epub, pdf)

Něco se zaseklo? Máte otázku? Napište na: info@zuzanamihalechova.com