Chcete pochopiť správanie svojich detí?

Chceli by ste byť dobrou mamou, ale nedarí sa vám?

Chcete vykročiť na cestu SEBApoznania?

Naučte sa svoje problémy riešiť  Z R K A D L E N Í M!

Strácate obrovské množstvo ENERGIE pri riešení vašich problémov a výsledok nikde?

Bojujete so svojim dieťaťom?

Už vás nebaví prikazovať, zakazovať, manipulovať, nútiť, prehovárať?

Pýtate sa:
prečo si to moje dieťa ODMIETA umývať zuby, NECHCE spať, KLAME mi, BIJE iné deti, KRIČÍ, NEPOČÚVA...?

CHCETE SA NAUČIŤ ZRKADLIŤ?

Volám sa Zuzana Mihálechová a na vedomej ceste som už nejaký ten rok. Vyskúšala som množstvo techník a metód, a zrkadlenie patrí medzi moje najobľúbenejšie.

Zrkadlením dokážem riešiť všetky naše "výchovné" problémy. Viem totiž, že všetky problémy, majú spoločnú jednu vec - MŇA. A viem aj, že ten druhý mi len zrkadlí môj odraz. Pri výchove detí sa všetko potlačené a nevyriešené v nás, derie na povrch oveľa intenzívnejšie.

Zistila som, že ak mi vadí niečo, čo robí dieťa a vyriešim si to v sebe, problém zmizne. Navždy. Nikdy nezabudnem na svoj prvý pocit, keď som vďaka zrkadleniu POCHOPILA. Keď sa mi otvorili oči a ja som zažila obrovskú úľavu. A toto by som chcela dopriať aj vám. Spísala som všetko, čo o zrkadlení viem a zostavila som pre vás kurz s konkrétnymi krokmi.

Nestačí totiž len informácia: "čo robí ten druhý, je to, čo robíš aj ty a vyrieš si to". Ja predsa netrieskam vecami o zem, nemlátim iných dospelých, nevytrhávam druhým veci z rúk a neklamem, ako to robí moje dieťa o známkach v škole. Ako si to mám teda vyriešiť? Čo konkrétne mám urobiť? 

Poďte sa naučiť zrkadliť!

Deti sa rodia čisté, bez programov. O to dychtivejšie kopírujú všetky programy, ktoré máte v sebe vy. Aj tie, o ktorých netušíte. Potlačili ste ich do podvedomia, lebo vás tak vychovali, lebo vás to tak učili. Deti vás však vnímajú mimozmyslovo. Teda až do hĺbky vás samotných. To znamená, že nekopírujú len to, ako sa správate navonok, ale aj to, čo v sebe potláčate.

Ukazujú vám vaše nevyriešené programy správania. A keďže to neviete rozlúštiť obviňujete ich, že sú zlé, neposlušné, drzé, alebo že nechcú spolupracovať, že vás nemajú radi.

Ako z toho von? Vytiahnite svoje programy z podvedomia do vedomia, spracujte si ich a nastoľte v sebe rovnováhu.

K tomu vám pomôže technika zrkadlenia.

Zrkadlenie nie je nič abstraktné, je to systém konkrétnych krokov.

V 5 dňovom online kurze vám ukážem, ako sa zrkadliť môžete aj vy. 

Píšem, že som sa konečne pohla s kurzom zrkadielko. Dokopala som sa urobiť si prvú úlohu a pokračujem aj s ďalšími lekciami a je to FAKT PECKA! Perfektne si to pripravila, za tých pár minút, čo sa tomu teraz poobede venujem, som došla na také veci, že dovi-dopo. Je mi to zrazu úplne jasné. Tak len mám potrebu ti napísať ĎAKUJEM❤️. Ďakujem, že si a že robíš to, čo robíš.
Gabika Mrlaková Hajduovámama, dcéra 2 roky

Technika zrkadlenia vás posunie ďalej. Nazriete do svojho vnútra a pochopíte, prečo vás vaše deti rozčuľujú, prečo vám niektorý prejav ich správania, alebo vlastnosť vadí. A keďže ide o prácu vo vnútornom svete, zlepšia sa vaše vzťahy aj s ostatným okolím. Vnesiete do nich novú energiu a radosť zo života. 

V kurze získate vedomosti, postupy a techniky a množstvo nových informácií, vďaka ktorým vám to zacvakne zasa "inak".

Čo vám kurz prinesie?

 • Naučíte sa rozpoznať, KTO je vaše zrkadlo a kto nie
 • Dozviete sa, ako zistiť, ČO vám ten druhý zrkadlí
 • Zistíte, čo s tým ďalej robiť tak, aby vás to neoberalo o energiu, ale naopak, aby vás to POSILNILO
 • Vyriešite si mnohé svoje problémy a VYLIEČITE svoje vzťahy
 • Techniku zrkadlenia budete môcť využívať vo vzťahoch s rodinnými príslušníkmi, kolegami a šéfom v práci, so svojim okolím... Zrkadlia nás totiž všetci, nielen naše deti. 

Čo sa v 5 dňovom online kurze naučíte?

1. deň: Kto je moje zrkadlo?

V prvý deň sa dozviete, ako zistíte, kto je vaše zrkadlo a prečo sú deti najlepšie zrkadlá. Poviem vám 3 chybné spôsoby, ako svoje problémy NEriešiť a dostanete svoju prvú úlohu, vďaka ktorej objavíte ČO vám ten druhý zrkadlí.

2. deň: Nastavíte si zrkadlo

Nastavíte si zrkadlo a zažijete prekvapenie. Zistíte, že FAKT ste taká aj vy. Aj keď to na prvý a ani druhý pohľad nie je viditeľné. Naučíte sa rozpustiť svoj hnev voči druhej osobe.

3. deň: Naučíte sa kytičkovať

Naučíte sa techniku obojstranného zrkadla a nájdete svoju slabinu. Pochopíte, čo to vlastne v sebe máte nevyriešené, čo vám to ten druhý celý čas zrkadlí. Vysvetlím vám, že vlastnosti nie sú čiernobiele a naučím vás ako "kytičkovať". 

4. deň: Vyrobíte si akčný plán

Bez akcie to nepôjde. Dostanete odo mňa 16 tipov, ako môžete prekonať svoj strach tak, aby ste situáciu, ktorá vás teraz trápi, zvládali v pohode. Porozprávam vám tiež príbeh zo života - od detstva až po dospelosť. Ako nás programy zasiate v detstve dokážu ovplyvniť v dospelosti. Ako to ovplyvnilo môj život a ako som sa dostala z toho von. 

5. deň: Keď vám vadí to dobré...

Špeciálnou kapitolou sú pozitívne vlastnosti. Aj na tie si posvietime, môžu totiž spôsobiť veľa trablov. Hlavne, keď ich zrovna nemáte a obdivujete ich na druhých. Čo s tým, aby ste sa cítili aj pri takomto človeku dobre a sebaisto? Zazrkadlíte si.

Videá trvajú 5 - 10 minút.

Okrem hlavných tém, online kurz obsahuje aj:

 • 9 praktických cvičení
  9 úloh, vďaka ktorým sa dostanete pod povrch svojich problémov, až k ich samej podstate.
 • 1 prípadovú štúdiu
  Podrobne vám vysvetlím, ako som jednotlivé úlohy vypracovávala ja na konkrétnom príklade z môjho života. Dozviete sa, ako problém odplienkovania, nebol vôbec problémom odplienkovania. O čo v skutočnosti išlo? Čo som v sebe našla?
 • Príklady zo života
  Uvediem viacero reálnych situácii a ich možné príčiny. Nech vám slúžia ako inšpirácia.
 • Spolu 18 videí

To, čo vás irituje na druhých, sú vaše slabiny. Zistite, ktoré to sú
a spravte z nich svoje silné stránky.

Kurz zrkadlenia mi ukázal o sebe veci, ktoré som si nikdy predtým neuvedomila a ktoré ma pritom tak zásadne ovplyvňovali.
Katka Morvaiovámama, 2 deti
Čo sa týka výchovy tak si neverím a stále mám pocit, že robím niečo zle. Vždy som bola učená, aby som bola dobrá, poslušná, s nikým sa nehádala a tak to aj dopadlo. Vždy, keď mám s niekým problém, tak som ticho. Až keď sa narodil môj syn, zistila som, čo všetko som v sebe dusila. Kurz mi veľmi otvoril oči, ďakujem.
Zuzka M.mama, 1 dieťa

VĎAKA ZRKADLENIU:

 • odhalíte súvislosť medzi správaním druhých a tým, čo si máte v sebe vyriešiť vy
 • budete viac rozumieť SEBE, svojim deťom a ľuďom okolo vás
 • získate dobrý pocit, že na SEBE pracujete a idete tak skvelým vzorom pre svoje deti
 • naučíte sa nazerať do svojho vnútra a hľadať príčiny v SEBE
 • budete vedieť ustáť situácie, s ktorými máte teraz problém
 • prestanete bojovať s druhými a začnete bojovať so svojimi vnútornými drakmi

Zrkadlenie je premena podvedomého na vedomé, neprijatého na prijaté.

Možno vám napadajú otázky:

 • Je technika zrkadlenia vhodná pre každé dieťa?
  Nie, je vhodná pre každého rodiča. Zrkadlenie je nástroj na ceste sebapoznania, je to práca na sebe. Len tak, že ukážete svojmu dieťaťu, ako pracujete so svojimi strachmi, postojmi a programami, môžete ísť svojmu dieťaťu najlepším príkladom v tom, ako žiť šťastný a spokojný život.
 • Nemám problém s dieťaťom, ale s niekým blízkym či vzdialenejším zo svojho okolia. Je kurz aj pre mňa?
  Kurz sa volá Dieťa ako zrkadlo, pretože väčšinu príkladov, ktoré uvádzam, sa týkajú dieťaťa. Všetky princípy sú však všeobecne platné a fungujú ÚPLNE NA KAŽDÉHO. Nie je v tom žiadny rozdiel, pretože koniec-koncov, aj tak pracujete so sebou.
 • Budem to stíhať?
  Online kurz trvá len 5 dní, prístupy vám ostanú navždy a môžete si témy prechádzať kedykoľvek budete mať vy čas a povinnosti vám to dovolia.

Koľko to bude stáť?

Kompletný kurz aj s bonusmi teraz stojí 48 EUR (vrátane DPH). Používaním zrkadlenia si ušetríte množstvo stresov a trápenia a naučíte riešiť problémy bez hnevu a hneď ako vzniknú. 

BONUSY

ebook O ČAROVNOM ZRKADLENÍ

Možno sa vám po absolvovaní kurzu už neskôr nebude chcieť vracať k jednotlivým videám a pracne v nich hľadať informácie, ktoré vás zaujali. Vypracovala som preto pre vás aj ebook. Ak ste na tom ako ja, rady si informácie vytlačíte, aby ste si v nich mohli listovať, podčiarkovať, zvýrazňovať a dopĺňať si svoje poznámky.

Hodnota ebooku je 22 EUR a nie je samostatne predajný.

Ťahák

Dostanete odo mňa ťahák s názvom Zrkadielko, zrkadielko, povedz mi.... Ide o zoznam otázok, ktoré budete v priebehu kurzu postupne vypracovávať a ktoré sú na ceste zrkadlenia potrebné. Môžete si ho vytlačiť a založiť do svojho zápisníka. Nech je vašim sprievodcom na ceste. 🙂

Čo prináša život...

Kurz obsahuje sekciu Čo prináša život.... Bude obsahovať vaše otázky a moje odpovede. Postupne ju budem aktualizovať aj o vaše príbehy, ako vám zrkadlenie na vašej ceste pomohlo. Samozrejme len s vašim súhlasom. Poďme sa vzájomne inšpirovať!

Ak chcete byť mamou, ktorá má moc nad tým, ako sa bude cítiť, poďte sa naučiť, ako rozlúštiť správanie druhých. Prečo to robia a prečo to robia práve vám. Čo máte v sebe zmeniť a pochopiť, aby váš problém zmizol?

 

Ak túžite na sebe pracovať, poďte do toho. Je čas posunúť sa zas o krok ďalej. 

 

Kliknite na tlačítko, pozorne vyplňte svoje údaje, pripravte si svoje zápisníky a perá a poďte sa zrkadliť! 🙂

Ako bude kurz prebiehať?

Ide o ONLINE kurz, čiže nemusíte nikam chodiť, absolvujete ho zo svojho gauča. 🙂

Kurz sa neviaže na žiadny konkrétny dátum, môžete začať HNEĎ DNES. (ak platíte kartou)

Jednotlivé témy sa vám budú odkrývať po dňoch. V deň, keď prebehne platba, dostanete e-mail ohľadom sprístupnenia kurzu a otvára sa vám prvý deň. Každý deň dostanete naraz lekciu, úlohu a jednu časť prípadovej štúdie. Pošlem vám aj krátku pripomienku e-mailom, aby ste nezabudli. E-maily budete dostávať v čase, v akom ste kurz platili.

Nemusíte si rezervovať žiadny konkrétny čas. Po otvorení jednotlivých tém, vám už zostanú prístupné stále a môžete si ich prechádzať kedykoľvek sa vám to hodí. Všetky témy sú spracované do videí, pod každým videom je aj prepis do textu. (pre tie, ktoré radšej čítate)

Denne vám každá téma zaberie maximálne 10 minút online. Koľko vám zaberú jednotlivé úlohy, je už na vás. Záleží od toho, čo si riešite a ako hlboko idete. 

Bonusy sa vám odkryjú na konci v 6. deň. Tiež dostanete upozornenie e-mailom.

Pre koho je kurz vhodný? Pre všetkých, ktorí:

 • o zrkadlení ešte nepočuli a zaujíma ich to
 • o ňom už čo-to vedia, ale netušia, ako zrkadliaci princíp využiť v praxi
 • sa chcú ďalej vzdelávať na svojej ceste rozvoja
 • a chcú na sebe pracovať

Vždy stojí za to venovať sa sebe a upratovať si vo svojom vnútornom svete.


Tí ostatní vás budú zrkadliť neustále, či už o tom budete vedieť, alebo nie. Rozdiel bude v tom, že keď sa naučíte so svojimi odrazmi pracovať, nemusíte sa už hnevať, trpieť, alebo smútiť. Môžete s tým niečo UROBIŤ. A to vám dáva slobodu.

Poďte sa zrkadliť, je to krásna hra. 🙂

Čo ak sa mi to nebude páčiť?

Samozrejme, ako na každý môj produkt, aj na minikurz čarovného zrkadlenia sa vzťahuje garancia. 

Ak si kurz prejdete a zistíte, že informácie pre vás nie sú hodnotné, do 30 dní mi napíšte a ja vám bez zbytočných otázok peniaze vrátim.

Nemáte, čo stratiť. 🙂

Už nemusíte zažívať pocity bezradnosti z toho, že neviete AKO svoj problém riešiť. Nemusíte byť odkázané na rady svojho okolia. Už budete mať vlastný nástroj, ako na to. Môžete sa začať zrkadliť. Hneď. Tu a teraz.

0
rodičov sa už učí zrkadliť
Kurz zrkadlenia mi otočil život hore nohami. Vždy som vedela, že ľudia sú mi zrkadlom, ale asi som nechápala, čo to znamená. Môj syn sa dokonca narodil v zrkadlovom dátume s tým mojim. K vášmu kurzu ma doviedol vesmír práve vo chvíli, keď som už nevedela ako ďalej a bojovala s obrovským hnevom. Dieťaťko som si želala, s manželom sme ho vítali ešte pred počatím a on sa k nám hneď pridal. Požehnanie! Lenže to moje dieťa nerobí nič "ako by malo". Miesto užívania materstva si trhám vlasy z vyčerpania. Viem, že je to môj učiteľ, len som nevedela, ako ho počúvať. Prosila som o pomoc a vtedy ste sa mi na fb zjavili vy. Hneď som vedela, že to je ono! Kurz je super - pomohol mi vyriešiť hnev, ktorý som v sebe dusila. Synček je veľmi náročné bábätko na pozornosť a ja mu už svoje pocity nevyčítam. Kurz mi ukázal nespočetné množstvo programov, ktoré mám, zrazu som pochopila, prečo sa správam tak, ako sa správam. Vyhovoval mi aj formát - Aj keď som nemala veľa času, vždy som stihla daný deň prejsť. Ak nie vo videu (lebo som práve uspávala), tak som si prečítala text a tak sa posunula ďalej. Kurz odporúčam každému, koho stretnem 🙂 Nechcem svojho syna vychovávať, chcem ho sprevádzať a vychovávať seba. On si to už všetko načíta.
Gabika Lysýmama, syn 5 mesiacov
Pálčivú situáciu si vyobracala všetkými smermi a dala si pohľady zo všetkých strán. Parádne mi pomohol ten tvoj vlastný príklad, ujasnilo sa mi, ako vlastne treba robiť jednotlivé kroky. Osobne sa mi veľmi páčila technika obojstranného zrkadla. To som nikdy nerobila a má to úžasný dopad na to, že si svoje reakcie a myšlienky človek nevyčíta, ale pochopí láskavo a vľúdne sám seba. Veľa vecí sa mi tak ešte viac objasnilo a úplne doriešilo. Výborné sú aj tie bonusy. Výborne si to rozpracovala a podala, išla si do hĺbky a to sa mi na tom najviac páčilo.
Katka Regis Klindovamama, dcéra 2,5 roky
Mám 60 rokov, dospelé tri deti, dve vnúčatá. Prešla som náročnou cestou. Neraz som padla na kolená, ale nabrala silu a vstala. Netrápim sa nad tým čo bude, dávno som pochopila, že všetko bolo už vopred dané. Mojim zrkadlom a zrkadlením sú moje dcéry, z ktorými mám krásny vzťah, aj ako mama, aj ako kamoška. Zrkadlom je aj môj manžel, ktorý je opakom mňa - cholerik, všetko chce mať pod kontrolou a potom je z toho nespokojný a nervózny - a tým ma naučil, aby som bola rozvážna, neriešila nič horúcou hlavou," hneď a zaraz" a pozerala sa na životné situácie z nadhľadu. Minikurz bol zrozumiteľný a mohla som sa konfrontovať, ako som zvládala ja rôzne životné situácie. Dnes by som niektoré riešila úplne inak, ale z rodiny som si niesla programy, o ktorých ste hovorili v kurze aj vy. Nič nie je stratené, aj keď už mám podstatnú časť života za sebou, stále na sebe "pracujem". Rozprávala som o vašom minikurze mojej kamarátke a určite by som ho odporučila.
IJ
Potrebovala som sa dozvedieť, ako si môžem vyriešiť situácie, ktoré ma trápia a tiež, ako sa posunúť na ceste k lepšiemu vnútornému pocitu, na ktorom už dlhšie pracujem. Vďaka kurzu viac svoje situácie chápem a mám všetky potrebné informácie, s ktorými môžem ďalej pracovať a testovať si ich v reálnom živote. Určite odporúčam každému, kto sa trápi vo vzťahoch a chce sa niečo o sebe naučiť.
Katka V.

Ak máte otázky, ktoré mi nenapadli, napíšte mi na zuzana@zuzanamihalechova.sk