"Ja už neviem, čo s ním mám robiť."

"Už ma to fakt nebaví."

"Čokoľvek urobím, všetko je zle."

Takto ste si to nepredstavovali?

ANI VÁS UŽ NEBAVÍ BOJOVAŤ
S VLASTNÝM DIEŤAŤOM?

tajomstvo detských emócií
 • Každý deň riešite nejaký konflikt, miesto toho, aby ste si spolu užívali?
 • Kričíte na svoje dieťa, aj keď nechcete?
 • Ste bezradní, lebo neviete, ako svoje dieťa utíšiť? Obzvlášť na verejnosti je to zúfalé?
 • Už vás nebaví neustále dohadovanie a presviedčanie?
 • Neviete, ako sa s deťmi baviť o pocitoch?
 • A ako je to s tými hranicami?

Potom ste tu správne...

sebapoznanie, vedomý život

Volám sa Zuzana Mihálechová a roky kráčam po ceste sebapoznania. Aj napriek tomu som po narodení dcéry naskočila na staré vzorce správania, podľahla strachu, nechcela vytŕčať z davu, fičala na tom, čo sa musí a čo nesmie. 

Našťastie to trvalo len chvíľu a zaradila som spiatočku. Vrátila som sa k sebe.

Ten krátky čas však stačil na to, aby som si uvedomila, aké to majú rodičia ťažké. Aké je náročné ostať v spojení so sebou, ustáť si svoje postoje a neopakovať chyby našich rodičov. 

Aj preto som sa rozhodla inšpirovať všetkých, ktorí to chcú robiť inak. Po svojom. 

Hovorí sa, že výchova našich rodičov sa začne prejavovať až narodením našich detí.

 

Prebudia sa staré vzorce správania, všetko, čo máte v podvedomí uložené a myslíte si, že aj spracované, sa začne ozývať.

 

Počúvate sa a neveríte vlastným ušiam.

 

Takto som to predsa nechcela!

 

Mám pre vás dobrú správu:

 


Aj vy si môžete konečne začať užívať
spoločné
chvíle!


 

Všetko na tejto planéte je jedna veľká hra a ja sa hrám. Nachádzam
v sebe zdedené vzorce správania, mením spôsob myslenia, rúcam staré postoje a budujem nové. 

Ja sa už nebojím svoje pochopenia aplikovať do \"výchovy\" svojej dcéry. Hlásam heslo:\"nevychovávajte dieťa, vychovávajte seba\"

 

tajomstvo detských emócií

Napísala som pre vás knihu
o emóciách. Pôjdeme v nej riadne do hĺbky, až k pravej príčine emócie, ktorú prežíva vaše dieťa. Zistíte, akú rolu
v tom hráte vy a asi budete prekvapení.

E-kniha: TAJOMSTVO DETSKÝCH EMÓCIÍ 

alebo OSVOJTE SI
24 POSTOJOV A NEMUSÍTE VIAC BOJOVAŤ SO SVOJIM DIEŤAŤOM

Prečítala som asi 10 kníh o výchove a nič nepomohlo. V jednej radili tak, v ďalšej inak a v tej ďalšej zase opak. Až som z toho nevedela, kto som a čo mám vlastne robiť a bola som na tom ešte horšie ako predtým. Stále som nevedela prečo? Prečo to nefunguje, prečo sa moje deti tak chovajú? Nedalo sa to vydržať, stále som sa trápila a všetko to prenášala na deti. Keď som čítala Vašu knižku Tajomstvo detských emócií, cítila som pri tom, že sa po rokoch našiel človek, ktorý mi ukázal CESTU!!! Po tvári mi tiekli slzy... to, čo som si myslela, že už nikdy nenájdem zrazu môžem nájsť. Dali ste mi nádej, že JA dokážem ZMENIŤ. Že dokážem nájsť vnútorný POKOJ. Že môj život nebude závisieť na tom, čo mi druhí povedia alebo urobia. Aj keď viem, že to pri mojej povahe nebude hneď, že to bude ako sama píšete celoživotná cesta, verím, že sa mi to podarí a budeme mať s deťmi krajšie dni !!! Začala som normálne žiť a TEŠIŤ SA z výchovy svojich detí tu a teraz a nebrať to ako nejaký každodenný boj!
mama, chlapci 9 a 12 rokov

Čo nájdete v e-knižke?

 • Pravdu o detskom plači
 • Pochopíte, prečo je dôležité vyznať sa v emóciách
 • 13 tipov, ako predchádzať hysterickým scénam
 • Zrušíme pár mýtov o emóciách
 • Podrobný postup, čo robiť, ak sa prestávate ovládať
 • Čo robiť, keď vás navštívi "hysák"
 • Ako sa vysporiadať s pohľadmi a posudzovaním okolia
 • Príklady, ako s deťmi viesť rozhovory o pocitoch

Som na ceste sebavnímania viac ako 20 rokov. 

Naučila som sa veci, ktoré sa bežne v škole neučia.

Pochopila som, ako fungujú súvislosti medzi emóciami, zdravím, správaním ostatných, aké sú spúšťače, aj ako ich ovládnuť. O to všetko a aj o to, ako tieto vedomosti pretaviť do praxe, sa chcem s vami podeliť.

Ušetrite si čas skúšaním, čo funguje a čo nie. Nemusí vám to trvať toľko rokov ako mne, nemusíte absolvovať množstvo kurzov a prečítať toľko kníh ako ja.

Prišla som na to, že ak chcem žiť
v harmónii, musím meniť SEBA, nie svoje dieťa. Deti nás len okopírujú. 


Nebudem vám klamať, nie je to ľahká cesta.

Je len na vás, či sa rozhodnete pridať.


 

Ale, ak sa rozhodnete:

 • Budete vedieť usmerňovať svoj hnev tak, aby ste ním neublížili dieťaťu
 • Pochopíte staré krivdy a prestanete ich prenášať na svoje dieťa (vaša minulosť prestane ovplyvňovať budúcnosť vášho dieťaťa)
 • Prestanete neustále riešiť výchovu, začnete si viac užívať
 • Pochopíte svoje dieťa a nebudete musieť viac bojovať, zavládne medzi vami harmónia a súzvuk
 • Vaše dieťa bude jasne vedieť povedať, čo cíti. Predstavte si, o čo jednoduchšie to bude mať vo svojom partnerskom vzťahu
 • Zistíte, ako emócie súvisia s chorobami a ako ovplyvňujete zdravie vašich detí. Naučíte sa pátrať po príčine chorôb vašich detí.
 • Vaše dieťa sa nebude v živote báť byť šťastné

Život bez bojov je oveľa ľahší a radostnejší.

Poďte zistiť, aký je to rozdiel.

Ponorte sa so mnou do sveta emócií.

Cena e-knihy je 15,90 EUR

a obsahuje množstvo úžasných myšlienok, užitočných rád, návodov a príkladov zo života.

Máte pochybnosti?

 • Zvažujete, či budú návody fungovať aj vám?
  Návody sú funkčné, ale počítajte s tým, že to bude makačka. Všetko je to o vnútornom nastavení. Ak do toho idete s odhodlaním, že chcete niečo zmeniť, zaručujem vám úspech. Na konci vás čaká pochopenie.
 • Bojíte sa, že je už neskoro?
  Ideálne je, ak sa rady v knižke aplikujú od malinka. Ak však máte už staršie dieťa, absolútne nič nie je stratené. Na to, aby ste pochopili svoje dieťa, nie je NIKDY neskoro. Všetko, čo ste doteraz prežili, ste mali prežiť presne tak, ako sa to stalo. Mali ste prísť do tohoto bodu a teraz je ten správny čas zmeniť smer na ceste. Nie je náhoda, že ste na tieto informácie narazili.

MÁM PRE VÁS AJ PREKVAPENIE!

 

Spoločne s knižkou dostanete odo mňa ešte
4 BONUSY ZDARMA  

Bonus #1

Audio kniha

Celú knižku som vám nahrala a môžete si ju vypočuť aj ako audio v MP3. Dĺžka nahrávky je 1hod 30 minút a tento bonus v hodnote 12 EUR dostávate odo mňa ako darček.

Bonus #2

Cesta do vlastného detstva alebo Objavujeme príčiny svojich emócií

Naučíte sa, ako hľadať príčinu svojich emócií vo vlastnom detstve. Je to jednoduchá a veľmi účinná metóda, pomocou ktorej sa dopátrate k podstate problému. Metóda má 5 krokov a bonus obsahuje aj tri názorné ukážky, ktoré som pre vás vypracovala. Poďte nahliadnuť do svojho podvedomia. 🙂 Hodnota eknižky je 7 EUR. Dostanete ju ZDARMA.

Bonus #3

Tipy na večerné rozhovory alebo Nahliadnite do detského vnútra

Bonus obsahuje 58 otázok, ako tipy na rozhovory s vaším dieťaťom. Dozviete sa tak, ako vníma svet vaše dieťa, čo ho trápi, o čom sníva, čoho sa bojí. Naučí sa pomenovať svoje pocity a umožní mu to spracovať zážitky z celého dňa. Vyčistí si vedomie a ráno môže znovu začať s "čistým štítom". Bonus v hodnote 3 EUR dostávate ZDARMA

Bonus #4

Ako prežiť pobyt v nemocnici s dieťaťom alebo 17 rád ako si udržať nadhľad v náročnej situácii

Spísala som pre vás rady a životné postoje, ktoré nám pomohli prežiť a nezblázniť sa v nemocnici. Dúfam, že ich potrebovať nebudete, ale ak predsa, túto eknihu v hodnote 6 EUR, dostávate odo mňa ZDARMA.

Bonusy v hodnote 28 EUR dostanete ZDARMA pri kúpe elektronickej knižky Tajomstvo detských emócií s podtitulom Osvojte si 24 postojov a nemusíte viac bojovať so svojim dieťaťom.

0
ľudí si kúpilo túto e-knižku

a tu si môžete prečítať reakcie prvých čitateľov:

Súčasťou môjho života je práca s emóciami, a preto sa o ne prirodzene zaujímam. Viem, že najdôležitejšie obdobie vo vývoji dieťaťa začína už v prvých chvíľach po pôrode, preto som po narodení svojho syna, zasvätila svoj čas štúdiu tohto obdobia. Literatúru si vyberám pocitovo, a keď som sa dostala k ebooku Tajomstvo detských emócií, cítila som, že si ho musím prečítať. Dostal sa ku mne v správnom čase a som tomu veľmi rada. Všetky informácie z tejto knižky by sa mali šíriť závratnou rýchlosťou. Je podstatné vrátiť sa do svojho detstva, aspoň z časti sa snažiť pochopiť príčiny svojich emócií, chorôb a všetkého, čo sa nám tu na tomto svete deje. Ja verím, že všetko so všetkým súvisí. Narodenie syna mi otvorilo a ukázalo veľa spojení aj z mojej výchovy, môjho detstva a pochopila som isté príčiny svojho správania. Je to úžasné čítanie, ktoré prečítate jedným dychom. Odporúčam všetkým, ktorí sa trochu zaujímajú o seba, svoje deti, o to, aby boli v živote šťastní.
Nela Pociskovámama, synček 6 mesiacov
Zuzko, díky za tento skvělý eBook, díky kterému jsem si opět připomněla, jak důležité je být sama sebou, soustředit se na svoje nitro a nehledat příčiny venku. Že každý z nás je zodpovědný za své chování a problémy které vnímáme jsou jen a jen naše. Když to člověk pochopí, může s tím pracovat. Každá naše emoce se totiž krásné zrcadlí v našich dětech. Takže našim dětem můžeme poděkovat za to, že nám ukazují v mnoha případech sebe samé. EBook Tajemství dětských emocích je vlastně o Nás samých. I my jsme byli a stále jsme dětmi. A jsem zastánce názoru, že díky uvědomění sebe sama můžu dojít k pochopení a porozumění svému dítěti. Úžasné na tom je, že vyřeším li problém v sobě, automaticky se vyřeší i v mém dítěti a zabiji tím dvě mouchy jednou ranou :-). Je to sice celoživotní studium, ale já se rozhodla vzít to jako výzvu s vírou, že se mi moje investice jednou vrátí. Však to sama vidím a budu vidět stále v zrcadle, které mi nastavuje mé vlastní dítě. Zuzko, přeji Tobě i tvé dceři mnoho radostných a krásných chvil a budu se těšit na další tvé dílo.
Monika Švejdová, mama, syn 3,5 rokawww.monikasvejdova.cz
V posledné dni som kľudnejšia a máme s dcérkou Kamilkou (11m) k sebe akosi bližšie. Zmenila som spôsob komunikácia a viac som sa uvoľnila. Pamätám si, ako som sa mužovi často sťažovala, aká som unavená z malej, ako ma vyčerpáva, ale už to tak vôbec necítim. Je nám skrátka lepšie. Páči sa mi výchova nevýchovou, páči sa mi, čo hovorí p. Dušek, ale Vy o výchove, o deťoch a o živote píšete takou rečou, ktorú moja hlava dokázala prijať, za čo Vám veľmi pekne ďakujem. pekne slnecne dni Vam prajem
Lenka Janoušková
Táto kniha je nabitá skvelými informáciami o poznávaní emócií detičiek a v neposlednom rade aj tých našich. Na základe modelových príkladov som v nej našla odpovede na mnohé otázky ohľadom výchovy, prístupu k deťom a riešenia vyhrotených situácií. Myslím, žeby táto kniha nemala chýbať v žiadnej domácnosti s deťmi. Veľmi odporúčam a som rada, že ju vo svojej knižnici už mám.
Jana Radochovámama troch detí, www.janaradochova.sk
Ebook som prečítala jedným dychom a určite ho odporúčam ako povinné čítanie všetkým rodičom. Je životne dôležité uvedomiť si, že myšlienky menia životy. Naše myšlienky, nad ktorými máme kontrolu. Tvoj e-book mi pomohol pochopiť veľmi veľa a ja sa budem snažiť zapracovať cenné rady do života mojej rodiny.
Martina Magicmama dvoch detí, 4r a 3m, www.martinamagic.sk
Ebook odkrýva nové pohľady na výchovu, ktoré si naše deti skrátka zaslúžia. Je nabitý príkladmi zo života, jasnými radami a vo všetkých postrehoch je jednoznačný odkaz pre nás rodičov: "je to o našich postojoch". Sú tu jednoducho, jasne a zrozumiteľne vysvetlené aj "zložité" veci. Ja mám už väčšie dieťa, sme na tejto ceste a funguje nám to. Niektoré veci mi po prečítaní ešte lepšie "zacvakli", stále je na čom pracovať. Držím palce všetkým, ktorí sa rozhodli vstúpiť do novej zóny objavovania.
Andrea Karaffová, syn, 9 rokov
Moc se mi líbilo vědecké popsání emocí, které bylo pro mě nové a spousta dalšího připomenutí již známých ale často zapomentých věcí nebo zajímavých doporučení. Krásné přirovnání pro děti s drakem nebo čarodějnicí, určitě to použijeme. A spousta dalších konkrétních tipů jak se svými i dětskými emocemi naložit a řešit konkrétní situace, což mi často chybělo. Jako rodina s třemi kluky máme doma často velmi emocionálně plno, takže jsme si opět ověřili a připomněli, že musíme stále a opět my samy, jinudy cesta nevede . Doporučuji všem co si nevědí rady, jak se svými emocemi, tak i emocemi druhých, nejen dětí.
Katka Venzarová, maminka tří klukůČarovýchova šťastných kluků - www.venzarovi.cz
Ďakujem moc za všetky informácie a skúsenosti, ktoré šírite. Presne Vašu knihu som v momentálnom krízovejšom období potrebovala. Ujasnila a potriedila som si myšlienky, ktoré mám pozbierané z rôznych zdrojov a v ktorých som sa začala strácať. A samozrejme som objavila nové podnety. Moc ste mi pomohla. Tiež oceňujem, že v rámci jednoho ebooku alebo blogového článku neopakujete informácie inými slovami, čo sa často stáva u kníh podobného zamerania. Vyjadrujete sa zrozumiteľne, trefne, výstižne, tak akurát stručne a dávate čitateľovi priestor na vlastné premýšľanie bez nátlaku alebo manipulácie. Takže ďakujem aj za to 😉
Eva Týfová
tajomstvo detských emócií

Prajem vám, aby ste sa aj vy mali so svojimi deťmi dobre.