tajomstvo detských emócií

Osvojte si 24 postojov a nemusíte viac bojovať so svojím dieťaťom

a

"Ja už neviem, čo s ním mám robiť."

"Už ma to fakt nebaví."

"Čokoľvek urobím, všetko je zle."

Takto ste si to nepredstavovali?

Ani vás už nebaví bojovať s vlastným dieťaťom? 

Každý deň riešite nejaký konflikt, miesto toho, aby ste si spolu užívali?
Kričíte na svoje dieťa, aj keď nechcete?
Ste bezradní, lebo neviete, ako dieťa utíšiť? Obzvlášť na verejnosti je to zúfalé?
Už vás nebaví neustále dohadovanie a presviedčanie?
Neviete, ako sa s deťmi baviť o pocitoch?
A ako je to s tými hranicami?

sebapoznanie, vedomý život

Volám sa Zuzana Mihálechová a hoci som už roky kráčala po ceste sebapoznania, aj tak som po narodení dcéry naskočila na staré vzorce správania, podľahla strachu, nechcela vytŕčať z davu, fičala na tom, čo sa musí a čo nesmie. 

 

Našťastie to trvalo len chvíľu a zaradila som spiatočku. Vrátila som sa k sebe.

 

Ten krátky čas však stačil na to, aby som si uvedomila, aké to majú rodičia ťažké. Aké je náročné ostať v spojení so sebou, ustáť si svoje postoje a neopakovať chyby našich rodičov. 

 

Aj preto som sa rozhodla inšpirovať všetkých, ktorí to chcú robiť inak. Po svojom. 

Hovorí sa, že výchova našich rodičov sa začne prejavovať až narodením našich detí.
Počúvate sa a neveríte vlastným ušiam. Z úst vám vychádzajú slová a vety vašej mamy.
Takto som to predsa nechcela!

Mám pre vás dobrú správu:

Aj vy si môžete spoločné chvíle užívať!

V posledné dni som kľudnejšia a s dcérkou Kamilkou (11m) máme k sebe akosi bližšie. Zmenila som spôsob komunikácie a viac som sa uvoľnila. Pamätám si, ako som sa mužovi často sťažovala, aká som unavená z malej, ako ma vyčerpáva, ale už to tak vôbec necítim. Je nám skrátka lepšie. Páči sa mi výchova nevýchovou, páči sa mi, čo hovorí p. Dušek, ale Vy o výchove, o deťoch a o živote píšete takou rečou, ktorú moja hlava dokázala prijať, za čo Vám veľmi pekne ďakujem. pekne slnecne dni Vam prajem
Lenka Janoušková

Hlásam myšlienku, že stačí vychovávať seba a dieťa sa už pridá.

Vôbec netreba meniť dieťa, stačí si poriešiť svoje traumy, boliestky, rany a prekopať svoje postoje. Navrátiť sa do ľahkosti a radosti.

Napísala som e-knižku emóciách. (A nahrala som ju aj ako audio) Pôjdeme v nej riadne do hĺbky, až k pravej príčine emócie, ktorú prežíva vaše dieťa. Zistíte, akú rolu v tom hráte vy a asi budete prekvapení.

tajomstvo detských emócií
Prečítala som asi 10 kníh o výchove a nič nepomohlo. V jednej radili tak, v ďalšej inak a v tej ďalšej zase opak. Až som z toho nevedela, kto som a čo mám vlastne robiť a bola som na tom ešte horšie ako predtým. Stále som nevedela prečo? Prečo to nefunguje, prečo sa moje deti tak chovajú? Nedalo sa to vydržať, stále som sa trápila a všetko to prenášala na deti. Keď som čítala Vašu knižku Tajomstvo detských emócií, cítila som pri tom, že sa po rokoch našiel človek, ktorý mi ukázal CESTU!!! Po tvári mi tiekli slzy... to, čo som si myslela, že už nikdy nenájdem zrazu môžem nájsť. Dali ste mi nádej, že JA dokážem ZMENIŤ. Že dokážem nájsť vnútorný POKOJ. Že môj život nebude závisieť na tom, čo mi druhí povedia alebo urobia. Aj keď viem, že to pri mojej povahe nebude hneď, že to bude ako sama píšete celoživotná cesta, verím, že sa mi to podarí a budeme mať s deťmi krajšie dni !!! Začala som normálne žiť a TEŠIŤ SA z výchovy svojich detí tu a teraz a nebrať to ako nejaký každodenný boj!
mama chlapcov 9 a 12 rokov

Čo v knižke nej nájdete? 

 • pravdu o detskom plači
 • pochopíte, prečo je dôležité vyznať sa v emóciách
 • 13 tipov ako predchádzať hysterickým scénám
 • 5 právd o emóciách, ktoré mi otvorili oči
 • čo robiť, keď vás hysák už navštívi
 • ako sa vysporiadať s pohľadmi okolia
 • ako viesť s deťmi rozhovory o pocitoch

Prišla som na to, že ak chcem žiť
v harmónii, musím meniť SEBA, nie svoje dieťa. Deti nás len okopírujú. 

Nebudem vám klamať, nie je to vždy ľahká cesta.

Ale ak sa rozhodnete vykročiť,

 • budete vedieť usmerňovať svoj hnev tak, aby ste ním neublížili dieťaťu
 • pochopíte staré krivdy a prestanete ich prenášať na svoje dieťa (vaša minulosť prestane ovplyvňovať budúcnosť vášho dieťaťa)
 • prestanete neustále riešiť výchovu, začnete si viac užívať
 • pochopíte svoje dieťa a nebudete musieť viac bojovať, zavládne medzi vami harmónia a súzvuk
 • Vaše dieťa bude jasne vedieť povedať, čo cíti. Predstavte si, o čo jednoduchšie to bude mať vo svojom partnerskom vzťahu
 • ako sa vysporiadať s pohľadmi okolia
 • vaše dieťa sa nebude v živote báť byť šťastné

Život bez bojov je oveľa ľahší a radostnejší.
Poďte zistiť, aký je to rozdiel.
Ponorte sa so mnou do sveta emócií.

Cena e-knihy je 15,90 EUR

a  obsahuje množstvo úžasných myšlienok, užitočných rád, návodov a príkladov zo života.

Ak rady počúvate, možno vám bude viac vyhovovať audio.
Spolu s pdf knihou dostanete MP4 ako darček.

Máte pochybnosti?

Knižku som napísala, keď praktizovanie rešpektujúcej výchovy bolo iba v plienkach. Nájdete v nej 24 postojov, ktoré sú pre naše fungovanie kľúčové a je veľmi pravdepodobné, že zažijete zopár AHA momentov. Možno to bude len jeden puzzlík, ktorý vám chýba k tomu, aby všetko zaklaplo na svoje miesto. Nestojí to za to?

Ak premýšľate, či budú návody v knižke fungovať aj vám, záleží. Počítajte s tým, že to bude makačka. Všetko je to o vnútornom nastavení. Ak do toho idete s odhodlaním, že chcete niečo zmeniť, úspech si vás určite nájde. Na konci vás čaká pochopenie.

Premýšľate, či už nie je neskoro? Nikdy nie je neskoro. Jasné, ideálne je, ak sa rady v knižke aplikujú od malinka, ak však máte už staršie dieťa, absolútne nič nie je stratené. Na to, aby ste pochopili svoje dieťa, nie je NIKDY neskoro. Všetko, čo ste doteraz prežili, ste mali prežiť presne tak, ako sa to stalo. Mali ste prísť do tohoto bodu a teraz je ten správny čas zmeniť smer na ceste. Nie je náhoda, že ste na tieto informácie narazili.

Knižku si nekupujte, ak očakávate:

 • recept na poslušné dieťa
 • instantný návod na harmonický život
 • že sa emóciám úplne vyhnete

Knižka je pre vás, ak:

 • sa chcete naučiť, ako nazerať do svojho vnútra
 • sa nebojíte zamakať a brať to tak trochu ako hru:)
Súčasťou môjho života je práca s emóciami, a preto sa o ne prirodzene zaujímam. Viem, že najdôležitejšie obdobie vo vývoji dieťaťa začína už v prvých chvíľach po pôrode, preto som po narodení svojho syna, zasvätila svoj čas štúdiu tohto obdobia. Literatúru si vyberám pocitovo, a keď som sa dostala k ebooku Tajomstvo detských emócií, cítila som, že si ho musím prečítať. Dostal sa ku mne v správnom čase a som tomu veľmi rada. Všetky informácie z tejto knižky by sa mali šíriť závratnou rýchlosťou. Je podstatné vrátiť sa do svojho detstva, aspoň z časti sa snažiť pochopiť príčiny svojich emócií, chorôb a všetkého, čo sa nám tu na tomto svete deje. Ja verím, že všetko so všetkým súvisí. Narodenie syna mi otvorilo a ukázalo veľa spojení aj z mojej výchovy, môjho detstva a pochopila som isté príčiny svojho správania. Je to úžasné čítanie, ktoré prečítate jedným dychom. Odporúčam všetkým, ktorí sa trochu zaujímajú o seba, svoje deti, o to, aby boli v živote šťastní.
Nela Pociskovámama, synček 6 mesiacov

A aby toho bolo ešte viac, pripravila som vám prekvapenie.

4  DARČEKY

Darček #1 - Cesta do vlastného detstva

Naučíte sa, ako hľadať príčinu svojich emócií vo vlastnom detstve. Je to jednoduchá a veľmi účinná metóda, pomocou ktorej sa dopátrate k podstate problému. Metóda má 5 krokov a bonus obsahuje aj tri názorné ukážky, ktoré som pre vás vypracovala. Hodnota e-knižky je 7 EUR. Dostanete ju zdarma.

Darček #2 - Tipy na večerné rozhovory

58 otázok, ktoré vám pomôžu nahliadnuť do detského vnútra. Dozviete sa, ako vníma svet vaše dieťa, čo ho trápi, o čom sníva, čoho sa bojí. Naučí sa pomenovať svoje pocity a umožní mu to spracovať zážitky z celého dňa. Vyčistí si vedomie a ráno môže znovu začať s "čistým štítom". Bonus v hodnote 3 EUR dostávate tiež zdarma.

Darček #3 - Ako prežiť v nemocnici s dieťaťom

Spísala som pre vás 17 rád a životných postojov, ktoré nám pomohli prežiť a nezblázniť sa v nemocnici. Dúfam, že ich potrebovať nebudete, ale ak predsa, aj túto eknihu v hodnote 6 EUR, vám darujem.

Darček #4 - audiokniha

OK, toto nie je prekvapenie. Už som spomínala, že súčasťou balíčka ja aj audio, ktoré som vám nahrala. Dĺžka nahrávky je 1 hod 30 minút a jej hodnota 12 EUR.

Všetky bonusy v hodnote 29 EUR dostanete pri kúpe elektronickej knižky Tajomstvo detských emócií.

Zuzko, díky za tento skvělý eBook, díky kterému jsem si opět připomněla, jak důležité je být sama sebou, soustředit se na svoje nitro a nehledat příčiny venku. Že každý z nás je zodpovědný za své chování a problémy které vnímáme jsou jen a jen naše. Když to člověk pochopí, může s tím pracovat. Každá naše emoce se totiž krásné zrcadlí v našich dětech. Takže našim dětem můžeme poděkovat za to, že nám ukazují v mnoha případech sebe samé. EBook Tajemství dětských emocích je vlastně o Nás samých. I my jsme byli a stále jsme dětmi. A jsem zastánce názoru, že díky uvědomění sebe sama můžu dojít k pochopení a porozumění svému dítěti. Úžasné na tom je, že vyřeším li problém v sobě, automaticky se vyřeší i v mém dítěti a zabiji tím dvě mouchy jednou ranou :-). Je to sice celoživotní studium, ale já se rozhodla vzít to jako výzvu s vírou, že se mi moje investice jednou vrátí. Však to sama vidím a budu vidět stále v zrcadle, které mi nastavuje mé vlastní dítě. Zuzko, přeji Tobě i tvé dceři mnoho radostných a krásných chvil a budu se těšit na další tvé dílo.
Monika Švejdová, mama, syn 3,5 rokawww.monikasvejdova.cz
Táto kniha je nabitá skvelými informáciami o poznávaní emócií detičiek a v neposlednom rade aj tých našich. Na základe modelových príkladov som v nej našla odpovede na mnohé otázky ohľadom výchovy, prístupu k deťom a riešenia vyhrotených situácií. Myslím, žeby táto kniha nemala chýbať v žiadnej domácnosti s deťmi. Veľmi odporúčam a som rada, že ju vo svojej knižnici už mám.
Jana Radochovámama troch detí, www.janaradochova.sk
Ebook som prečítala jedným dychom a určite ho odporúčam ako povinné čítanie všetkým rodičom. Je životne dôležité uvedomiť si, že myšlienky menia životy. Naše myšlienky, nad ktorými máme kontrolu. Tvoj e-book mi pomohol pochopiť veľmi veľa a ja sa budem snažiť zapracovať cenné rady do života mojej rodiny.
Martina Magicmama dvoch detí, 4r a 3m, www.martinamagic.sk
Ebook odkrýva nové pohľady na výchovu, ktoré si naše deti skrátka zaslúžia. Je nabitý príkladmi zo života, jasnými radami a vo všetkých postrehoch je jednoznačný odkaz pre nás rodičov: "je to o našich postojoch". Sú tu jednoducho, jasne a zrozumiteľne vysvetlené aj "zložité" veci. Ja mám už väčšie dieťa, sme na tejto ceste a funguje nám to. Niektoré veci mi po prečítaní ešte lepšie "zacvakli", stále je na čom pracovať. Držím palce všetkým, ktorí sa rozhodli vstúpiť do novej zóny objavovania.
Andrea Karaffová, syn, 9 rokov
Moc se mi líbilo vědecké popsání emocí, které bylo pro mě nové a spousta dalšího připomenutí již známých ale často zapomentých věcí nebo zajímavých doporučení. Krásné přirovnání pro děti s drakem nebo čarodějnicí, určitě to použijeme. A spousta dalších konkrétních tipů jak se svými i dětskými emocemi naložit a řešit konkrétní situace, což mi často chybělo. Jako rodina s třemi kluky máme doma často velmi emocionálně plno, takže jsme si opět ověřili a připomněli, že musíme stále a opět my samy, jinudy cesta nevede . Doporučuji všem co si nevědí rady, jak se svými emocemi, tak i emocemi druhých, nejen dětí.
Katka Venzarová, maminka tří klukůČarovýchova šťastných kluků - www.venzarovi.cz
Ďakujem moc za všetky informácie a skúsenosti, ktoré šírite. Presne Vašu knihu som v momentálnom krízovejšom období potrebovala. Ujasnila a potriedila som si myšlienky, ktoré mám pozbierané z rôznych zdrojov a v ktorých som sa začala strácať. A samozrejme som objavila nové podnety. Moc ste mi pomohla. Tiež oceňujem, že v rámci jednoho ebooku alebo blogového článku neopakujete informácie inými slovami, čo sa často stáva u kníh podobného zamerania. Vyjadrujete sa zrozumiteľne, trefne, výstižne, tak akurát stručne a dávate čitateľovi priestor na vlastné premýšľanie bez nátlaku alebo manipulácie. Takže ďakujem aj za to 😉
Eva Týfová

a

tajomstvo detských emócií

cena 15,90

Prajem vám, aby ste sa aj vy mali so svojimi deťmi dobre.