NOVÝ POHĽAD NA USPÁVANIE DETÍ


Zmeňte 8 postojov a nebudete tráviť celý večer uspávaním


 

  • Už vás nebaví tráviť celý večer uspávaním vášho dieťaťa?
  • Chceli by ste robiť úplne niečo iné, ako ležať v posteli a tváriť sa, že spíte?
  • Túžite mať KONEČNE večer len pre seba?
  • A ako je to s tými dennými spánkami?
  • Myslíte si, že bez plaču a bojov to nejde?
  • Ste zmätení z množstva informácií o režimoch, uspávaní na prse, či v postieľke?

Nikdy som si nemyslela, že venujem toľko času a energie obyčajnému uspávaniu detí. 

U nás už máme večer dostatok času každý na seba a užívame si to. Ako je to možné?

Naše dieťa sa od malinka pýta spať samé a uspávanie netrvá dlhšie ako 15 minút. 

Stiahnite si knihu v pdf a ukončite aj vy trápenie s nekonečným uspávaním. Pomôžem vám zbúrať staré mýty a vybudovať 8 nových postojov.

So stiahnutím e-knižky vám neunikne, čo sa deje na mojom blogu 🙂 

Zo zoznamu príjemcov sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Nech žije pohodový večer!

0
ľudí už čítalo túto e-knihu
Naaadherne napísane! Naozaj z duše...Vystihla si všetko to, čo je naozaj dôležité. Klobúk dolu, ako si to podala. Je nádherné objaviť to v sebe a prestať bojovať. A prijímať. Ale aj nesmierne ťažké, ja sa učím každučký deň a mám pred sebou veľmi ďalekou cestu. Sú radosti, sú zlyhania, ale ja VIEM, že je to tak SPRÁVNE, lebo to tak cítim. Je ťažké sa oslobodiť, ale stojí to za to. Absolútne súhlasím! Tak si vzájomne držme palce, nech sa prostredníctvom deti, ktoré mali k nám tú dôveru a spojili naše cesty, učíme rásť. Ďakujem, si veľmi inšpiratívna:)
Mirka Vymazalová, syn 2,5 roka
Tak som to zhltla 🙂 Už celkom overené na skoro veľkáčovi (8r. mladý muž), všetko v ebooku funguje, dieťa nás kopíruje. Keď nie hneď, príde na to, kedy sa mu TO hodí... A platí aj to, že celé nastavenie a energetično vníma a vyhodnocuje oveľa lepšie ako všetky IT systémy sveta. Sledujem kopec blogov a iných pisateľov a som rada, že si znovu rozšírim zoznam pravidelných "dopisovateľov"
Andrea Karaffová, syn 8 rokov
Mám trojmesačnú dcérku, od šiestich týždňov ju nosím na sebe lebo je to jediný spôsob ako nielen zaspí ale vydrží si pospať, odmieta kočiar, odmieta dudlik, zaspáva mi večer na "cicíku" a tak po celú noc. Privádzalo ma to všetko do zúfalstva pretože zo strany okolia som počúvala "ako si si naučila tak máš" a "musíš to zmeniť". Myslela som si že je nenormálne, že nemôžem kočíkovat a že všetko robím zle... Poprosila som vesmír nech mi ukáže cestu ako môžem malej pomôcť a v tom momente mi mamina zaslala váš blog "S kočíkom o preteky" a ja som v nemom úžase hľadela na slová ktoré mi píšete zo srdca. Až po prečítaní vašich kníh som prišla na to že v podstate robím všetko správne, a dôkazom mi je moje vysmiate mláďatko.
Petra Mayer, dcérka 3m
Úžasné čitanie. S týmto textom sa úplne stotožňujem. Tiež sme si prešli takýmito fázami, keď som kočíkovala denne 6 hodín, potom šatka a kočík (tiež nohy ako srnka), vonku pod kostolnou strieškou, keď pršalo (jediná strecha v dedine), niekedy sa stalo, že zaspala doma na mne, tak som tri hodiny sedela na gauči, lebo inak by sa zobudila. Tiež som sa napočúvala, ako si zvykne, ale my proste fungujeme intuitívne a rozumieme si. Malá má 7 mesiacov. Veľmi ste má článkom povzbudili a idem si ďalej užívať (ne)uspávanie : ) Ďakujem.
Petra V., 1 dieťa