Návrat k vlastnej energii

online kurz

MÁTE POCIT, ŽE VÁM ŽIVOT UNIKÁ POMEDZI PRSTY?

 • Chcete v sebe znovu nájsť pocit radosti a ľahkosti bytia?
 • Zaujíma vás, ako predchádzať depresiám a pocitu vyhorenia?
 • Chcete sa cítiť zdravo, plný sily a chuti do života? Zlepšiť si imunitu?
 • Chceli by ste zas pocítiť, aké to je, tešiť sa na nový deň?

POTOM JE TENTO KURZ PRE VÁS 🙂

Neustále hľadáte nové cesty, ako uniknúť zo zovretia strachu, neistoty a bolesti. Možno ste už skúsili alkohol, lieky na upokojenie (alebo naopak na povzbudenie), terapie, rodinné konštalácie, rôzne duchovné teórie a cesty, ale stále sa motáte v kruhu, z ktorého nevidíte začiatok ani koniec.

Čítate rady o tom, ako si dobiť baterky a aj ich dodržiavate - chodíte do lesa, cvičíte, venujete sa koníčkom, zdravo sa stravujete, a napriek tomu máte energie málo. Možno ste unavení z každodenného stereotypu, hádok, nemáte nadhľad a nevidíte riešenia svojich problémov.

Ak ste zacyklení v tých istých myšlienkach, vyčerpaní z rutiny, nebaví vás práca, je to preto, že výdaj vašej energie je oveľa vyšší ako váš príjem. Energia vám uniká do vašich problémov, programov, spomienok, vecí a vzťahov, do nesprávnych postojov o tele a zdraví, do všetkého, na čom lipnete a ani o tom netušíte. 

Vyskúšali sme všeličo, kým sme prišli na to, že nemusíme meniť celý svoj život,
aby sme sa znovu cítili dobre. 

Tento kurz sme tvorili pre seba. Už sme sa nechceli cítiť ako unavené a dospelé ženy, zahltené starosťami. Hľadali sme cestu späť. Späť k detskej radosti z prítomnosti takej, aká je. Ani my nemáme rady poučovania a príkazy, preto vám ponúkame praktické návody, ktoré zafungovali nám. Nie je to nič zložité ani časovo náročné. Veríme, že vás inšpirujeme k chuti byť trochu blázniví a bezstarostní. 🙂
Ľubica UrbanováLifecoach
V kurze sme sa vyhli zdĺhavým vysvetleniam, prečo máte niečo robiť. To si môžete aj vygugliť. My vás chceme dokopať k akcii. Tak, aby vám bolo lepšie a aby vás to aj bavilo. 🙂
Zuzana MihálechováAutorka knihy OLIVIA

Čo keby sme vám povedali, že si nemusíte zvyšovať energiu, aby ste sa cítili lepšie? 

Vy v skutočnosti nemusíte hľadať nové a nové spôsoby, ako sa energeticky dobíjať. Vám stačí, ak zistíte, kam vaša energia uniká a diery upcháte. 

V kurze vychádzame z toho, že každý sa rodíme s určitou hladinou energie a táto hladina, tento náboj, ktorý máme pri narodení je naše maximum. Postupne, počas života z našej energie už iba ubúda. Našou úlohou nie je hľadať spôsoby, ako energiu dočerpávať, našou úlohou je vrátiť sa k svojmu maximu.

 Návrat k vlastnej energii je návrat do vlastného detstva.

online kurz

Návrat k vlastnej energii

V kurze sa naučíte, ako nájsť úniky svojej energie, aj to, ako ich zastaviť. 

Čo vám tento kurz prinesie?

VRÁTI SA VÁM SILA, NADHĽAD A RADOSŤ ZO ŽIVOTA, LEBO:

 • objavíte programy, v ktorých vám uviazla energia 
 • nájdete spomienky, veci a vzťahy, do ktorých vám neustále tečie vaša energia
 • budete sa rozhodovať, čo s nimi ďalej - nechať, opraviť, vymeniť?
 • zistíte ako funguje energia vo vzťahoch
 • naučíte sa pozrieť na svoj problém z iného uhlu
 • zmeníte svoj pohľad na druhých ľudí
 • váš spôsob myslenia sa zmení

Pamätáte si ešte, keď ste boli dieťa? Plný energie, radosti, neustále ste poskakovali, behali, boli ste zvedaví a všetko vás zaujímalo.

A dnes? Možno nemáte ani polovicu pôvodnej energie. Niekde sa vám vo vašom bežnom každodennom živote stráca.

Uniká. 

Mám pre vás 2 dobré správy:

Prvá: Môžete to zastaviť

a druhá: Energie je dosť.

Poďte zistiť, ako sa znovu môžete cítiť šťastne

a pridajte sa tak k 232 ľuďom, ktorý už začali.

Ten kurz je vážne super, už po 1. týždni som nadšená. Najskôr som si hovorila, že ho nebudem kupovať, že mi Cesta vedomej mamy a Dieťa ako zrkadlo stačia a čo nového by už len v tomto kurze mohlo byť. Ale som taká rada, že som neodolala a kúpila ho, lebo neviem prečo, ale najviac ma baví :). Úplne mi sadol, ešte aj čchikung som chcela už dávnejšie vyskúšať a ajhľa, tu je. Teším sa na ďalšie týždne.
Evka H.
Tlieskam! Kurz bol výborný. Veľmi som váhala, či sa prihlásiť, som na materskej a každé euro je dobré, ale vôbec neľutujem. Bolo tam pár informácií, ktoré ma zasiahli, ale keď som ich vstrebala, uvedomila som si, aké je to oslobodzujúce ich prijať.
Evka B.

Čo vás v 4 týždňovom kurze čaká?

Úvod: O energii

Nutné (nie nudné) minimum. Preberieme si základné pojmy, aby sme nehovorili o voze a vy počuli kozu 🙂

1. týždeň: Energia tela

Ako vplývajú na naše telo naše postoje k nemu? Ako na telo vplýva vibrácia jedla a ako prebudiť svoju intuíciu aj vo vzťahu k jedlu? Choroby, zdravie, cvičenie, spánok - odhodíme nesprávne postoje a nahradíme ich novými. 

2. týždeň: Energia vo vzťahoch

Hádate sa, alebo sa nechávate vyprokovať k hádke? Cítite sa vyšťavený a ten druhý plný sily? Partnerské vzťahy, vzťahy s rodičmi a deťmi, vzťahy na pracovisku - Ako zabrániť únikom energie? Dozviete sa v druhom module. 

3. týždeň: Svet tam vonku

Svet okolo nás je čoraz zložitejší a tak veľmi unavujúci. Vysáva z nás šťastie a radosť. Zážitky, veci, virtuálny svet.. Kedy je to ešte OK a kedy je to už príliš? Viete si nájsť správnu mieru? 

4. týždeň: Vnútorný svet

Už sa vám stalo, že ste sa cyklili v jednej predstave, myšlienke až tak, že vám nedovolila ani zaspať? Ako fungujú vnútorné programy, čo sú vlastne spomienky a ako vznikajú predstavy, to všetko sa dozviete v poslednom týždni. A aj to, ako si môžete trénovať svojho pozorovateľa.

Záver + malé bonusíky

Máme rady prekvapenia a pár ich od nás dostanete

4 hlavné videá trvajú 15-20 minút, všetky ostatné iba okolo 5 minút, zaberú vám fakt chvíľku.

Ukážeme vám, ako si môžete nájsť svoje návody na udržanie energie.

Poďte odhaliť tajomstvo energie

Nebudeme vás presviedčať, aby ste menili svoj život. Iba vás nasmerujeme k sebe samým, k svojmu zdroju. 

Asi vás zaujíma cena, že?

Predstavte si, že sa cítite slobodne a radostne.

Na koľko by ste si to ocenili? My sme 4 týždňový kurz ohodnotili na 210 EUR, ale cenu sme nastavili na:

88 EUR (vrátane DPH), čo je

3,10 EUR / 1 DEŇ

Zuzi, pred tyzdnom som si zadovazila kurz a je to velka parada! Cchi-kung ma neskutocne bavi a musim Ti povedat, ze prva meditacia je uzasna. Mas na to talent a navadzas velmi prijemnym hlasom. Zatial som ju robila 2x a zakazdym som sa totalne uvolnila. Dakujem ❤️
Aurélia V.
Musim ti opat pisat...ten detox cislo 2 spravil riadny vietor u mna. Nebola som nijaky maniak ani predtym, ale presne ma neustale vysavali prispevky niektorych ludi a skupin a dokonca aj reklamy. A meditacia cislo 2, je velmi ocistna. Je zaujimave, ako sa ten pocit neskor aj vrati, ale uz nie v takom zneni a sile. Dakujem za cely kurz 🙏🏼
Aurélia V.
Ďakujem krásne za Váš kurz. Budem z neho čerpať ešte dlho a aj sa budem k niektorým témam vracať, pretože automatizmy a vzorce správania mám hlboko zakorenené. Kurz mi však dal veľký dar pozorovateľa, to čo som pred tým urobila, premyslela, nechala sa zviesť tak nejak automaticky, si teraz plne uvedomujem. Aj keď nie úplne vždy viem predísť automatickej reakcii, už si to viem uvedomiť a odsledovať, ďakujem, pekne verím, že sa prepracujem do fázy nevykonania reakcie 🙂 Teším sa na Vaše ďalšie kurzy 🙂
Zuzka Ď.

Online kurz obsahuje:

 • 4 videá s hlavnou témou
  4 témy, ktoré vám zmenia pohľad na život
 • 4 denné rituály
  Každý týždeň 1 jednoduchý rituál. Ak ho prijmete ako súčasť svojho života, začnú sa diať divy.
 • 4 úlohy
  Žiadne psychologické rozbory. Praktické hravé návody, ktoré iba vezmete a aplikujete do života.
 • 4 bláznovstvá
  Budeme vymýšľať. Chceme sa predsa vrátiť k stavu detskej bezstarostnosti. 🙂
 • Detoxikačný program
  Ako pracovať so svojou závislosťou na virtuálnom svete? 4 týždenný detoxikačný program.
 • 3 Meditácie
 • 1 Cvičenie s energiou

Hlavné témy sú vo forme videa aj textu, všetky ďalšie úlohy vo forme audia (a aj textu)

A naviac:

8 kusov brokátu

Naučíte sa cvičiť 8 kusov brokátu, ktoré pochádzajú z čchi-kungového cvičenia. Čchi-kung nie je len fyzickým cvičením, ide hlavne o vnútornú prácu s predstavami, mysľou, ide o prácu samých so sebou.

Je to cvičenie s predstavami, ktoré si sami zvolíte a sústredením sa na pohyby tela. Vytváraním nových pohybových vzorcov zmeníte svoju vibráciu a to všetko zmení váš pocitový stav, náladu. To všetko sa naučíte v kurze.

Individuálná konzultácia

Ponúkame vám e-mailovú konzultáciu zdarma. Napíšte nám a my vám pomôžeme...

Kaligrafické vypnutie mysle

Mnohí si myslia, že jediná forma meditácie je sedieť či ležať v tichosti, pozorovať vlastný dych, počúvať relaxačnu hudbu, alebo vizualizovať si ponúknuté predstavy. Meditovať sa dá aj inak, s deťmi a pri deťoch. Napríklad sústredením písaním krásnych písmen.

Ako bude kurz prebiehať?

Kurz bude bežať online, potrvá 4 týždne a jednotlivé témy a úlohy sa vám budú odkrývať postupne. Ku každému týždňu vám pošlem aj krátku pripomienku e-mailom, aby ste nezabudli. 

Nemusíte si rezervovať žiadny konkrétny čas. Po otvorení hlavnej témy už vám zostane prístupná stále a môžete si ju prejsť kedykoľvek sa vám to hodí. 

Denne vám každá téma zaberie maximálne pár minút online, hlavné témy (1x týždenne) do 20 minút.

Pre koho je kurz vhodný?

Kurz sa za to veľmi dobre hodí:

 • pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť lepšie
 • pre tých, ktorí radi premýšľajú o živote
 • pre vás, ktorí máte chuť sa hrať
 • pre dobrodruhov 🙂

Viete, aká je najväčšia výhoda online kurzu ?

Môžete sa učiť kedykoľvek sa vám to hodí a kedykoľvek máte chuť. Prístupy do členskej sekcie vám už ostanú a môžete si tak kurz kedykoľvek zopakovať, vracať sa k jednotlivým témam a prechádzať si ich stále dookola a koľkokrát budete chcieť. 

Čo keď sa mi to nebude páčiť?

Kurz nie je len suchá teória, má vás potlačiť k akcii tak, aby ste reálne začali zmeny na sebe cítiť.

Chceli by sme, aby bol vašou pomôckou, návodom, ku ktorému sa môžete kedykoľvek vrátiť, ak budete cítiť, že energia fučí z vášho tela preč.

Ak sa však stane, že vám témy nesadnú a kurz sa vám nebude páčiť, máte od nás garanciu, že ak nám do 14 dní od kúpy kurzu napíšete, že to nie je nič pre vás, bez otázok vám peniaze v plnej výške vrátime späť. 

Takže vlastne nič neriskujete a nám to tak príde správne. 

Máte stále nejaké otázky?

Váhate, pretože neveríte, že vám vyriešime vaše problémy?

A máte pravdu, nevyriešime. Ukážeme vám však, čo vás ťaží a môžete to odhodiť, alebo zmeniť. Často nám stačí iný uhol pohľadu, aby sa náš problém vyriešil.

Váhate, pretože máte pocit, že vy žiadny problém nemáte?

Ak je to skutočne tak, je to super a gratulujeme vám. Môžete sa aspoň zabaviť - kurz obsahuje praktické úlohy, rituály a krásne meditácie. Je hravý a prebúdza radosť. 🙂

Ako získam prístupy do kurzu?

Po vytvorení objednávky dostanete e-mailom zálohovú faktúru. Po jej zaplatení vám príde potvrdenie a o pár minút aj prístupové údaje do členskej sekcie vrátane odkazu na stránku, cez ktorú sa po zadaní údajov prihlásite do kurzu.

Ako môžem kurz zaplatiť?

Zaplatiť môžete bankovým prevodom, online prevodom alebo kartou. 

Môžem platiť aj na splátky?

Ak je finančný obnos pre vás veľká čiastka naraz, napíšte mi na zuzana@zuzanamihalechova.sk a dohodneme sa. 

Sú jednotlivé témy viazané na nejaký konkrétny čas?

Vôbec nie. A to je na tom to super. Témy sa vám sprístupnia vždy ráno, ale kedy si videá pozriete, či prečítate texty, to už je len a len na vás. 

Koľko mi to denne zaberie času?

5 x týždenne si cez mobil, tablet alebo počítač pozriete aktuálnu tému, či zadanie. Hlavné témy trvajú do 20 minút
(1x týždenne), ostatné vám zaberú iba pár minút. Kedy úlohy vyskúšate v praxi je už na vás, príležitostí máte počas dňa nekonečno 🙂

Ako dlho mi ostanú prístupy do kurzu?

Prístup do kurzu a všetkým témam nemajú obmedzenú platnosť a už vám ostávajú. Môžete sa k témam vracať kedykoľvek aj opakovane.

Po kliknutí sa obrázok zväčší:

Ak máte otázky, ktoré mi nenapadli, napíšte mi na zuzana@zuzanamihalechova.sk