Prizvala som si najlepšieho odborníka z fachu.

„Keď sa prestaneme zastavovať, hrozí nám, že si prestaneme všímať a naše vnímanie sa scvrkne a obmedzí. To má dopad na našu vnútornú spokojnosť, pocit šťastia, aj na naše vzťahy,“ hovoria odborníci.

Mne pri tvorbe Tréningu Žasnutia pomáhal najväčší odborník z fachu. Dieťa.

Ako deti sme si všímali svet okolo seba. A žasli. Nad všetkým a neustále. Boli sme zvedavé, nadchnuté každým javom a vecou. Cítili sme ľahkosť, radosť a bezstarostnosť.

A potom sme žasnúť prestali. 

Zvykli sme si. 

Prišla škola, zamestnanie, práca, výchova detí. Život…

dieta, vsimavost, mindfulness

Možno sme len pochopili fyzikálne a chemické javy a nebol dôvod sa už pozastavovať a diviť. Všetko sa dá predsa vysvetliť. 

A sú tu predsa dôležitejšie veci. Na žasnutie nie je čas.

Nie je to škoda? Podľa mňa je.

Potvrdzujú to aj slová, ktoré mi včera napísala jedna žienka:

„Pri druhom dive som zistila, že takéto zamyslenia bez ochkania, či híkania, som mávala ako dieťa. Opäť som sa našla a nachádzam a určite dlho-predlho budem a veľmi ti ďakujem za tento tréning. Za pocity, ktoré sa stratili niekde medzi detstvom a vhupsnutím do dospeláckeho života. Som šťastná, že nachádzam radosť z bytia. Z IBA bytia.“

V tréningu ti ukážem mojich 16 divov. Kratučké audiovizuálne nahrávky, ktoré som tvorila tak, aby si si ich zapamätala a v bežnom živote ti to uľahčila. Sú oduševnené a hravé. Každé 4 dni ti pošlem jednu. Aby som ťa nezahltila a zároveň, aby si sa nevyhodila z tempa.

A ako bonus dostaneš zľavový kód na karty TERAZ. Aby si mohla pokračovať ďalej.

Zľava 20% predstavuje 5 EUR a cena (aj vzhľadom na výrobné náklady), nikdy nižšia nebude.

Pridaj sa aj ty, k nám žasnúcim 🙃. Nech je nám tu spolu krásne.