AKO NEZABIŤ V DEŤOCH INTUÍCIU 


8 PRÁVD, NA KTORÉ STE UŽ ZABUDLI,
ALE VAŠE DETI EŠTE NIE


 

  • Chcete, aby si vaše deti volili v živote vždy tú SPRÁVNU CESTU?
  • Chcete, aby žili život PODĽA SVOJICH PREDSTÁV a nie predstáv niekoho iného?
  • Chcete, aby robili DOBRÉ ROZHODNUTIA a neopakovali vaše chyby?
  • Chcete sa dozvedieť, ako môžete ovplyvniť, aby vašim deťom neunikalo VLASTNÉ ŠŤASTIE?
0
ľudí už čítalo túto e-knižku

Deti majú perfektný šiesty zmysel, prirodzene sa riadia intuíciou a tá je kľúčom k ich šťastiu.

Vďaka dospelým ju však vekom potláčajú, presne tak, ako sme ju potlačili
a prestali počúvať my.

Stiahnite si zdarma knihu v pdf a dozviete sa, ako v deťoch neudusiť ich vnútorný hlas.

Knižka o intuícii je skvelou nadstavbou k výchove našich detičiek. Intuícia je totiž taká trinásta komnata v živote každého z nás. Všetci o šiestom zmysle vieme, ale málokto ho využíva naplno. Deti tento zmysel majú nádherne rozvinutí a je len na nás, aby sme ho podporili a nezlikvidovali. Veľmi prínosná knižka, ktorá upozorňuje, kde môžeme v oblasti intuície podporiť seba a ako môžeme schopnosti našich dietok pretaviť na vlastné „náučné lekcie“, aby sme svoj zmysel zobudili a nechali sa ním viesť.
Jana Radochová 3 deti, www.janaradochova.sk
Všetci máme v sebe odpovede, je potrebné sa len opäť začať obracať do seba, dôverovať si, počúvať svoje telo a samého seba. V tomto ebooku je veľmi pekne popísané ako a kde začať, aby sme sa vrátili k tomu, čo nám bolo dané od mala. Nie som matka, no týchto 8 postojov mi pripomenulo a naviedlo ma na cestu, ako obnoviť svoj vnútorný hlas. Odporúčam prečítať každému človeku, ktorý má záujem pracovať na svojom osobnom rozvoji a šťastnom živote.
Mária Drobnádlhoročný pútnik na ceste sebarozvoja
Najsilnejšia myšlienka zo Zuzkinho ebooku 26 postojov (Tajomstvo detských emócií) - "Buďme deťom príkladom, budú nás nasledovať" je pre mňa každodennou mantrou, ktorú si neustále opakujem, pretože niekedy mi tá moja svorka prerastá cez hlavu. A keď sa nad tým zamyslím, ako inak by som mohla ísť svojim deťom pokiaľ možno tým najlepším príkladom, ako počúvaním samej seba. Intuícia je našou najväčšou výhodou a radcom. Tiež ju mám už okresanú, ale pozorujem, že vďaka deťom ju opäť nachádzam a prebúdza sa. Rada si hovorím, že som intuitívna mama - neriadim sa knižkami, poučkami a tabuľkami. Od narodenia prvého syna sa snažím ísť na veci pocitovo. Ak ste zabudli, ako na to, Zuzkin nový ebook vás nasmeruje. Aj keď vo svojom vnútri to už vlastne všetko viete 🙂
Soňa Barcajová2 malé deti (15 a 2 mesiace), www.nije.sk