Podnikaj s radosťou

Sedíme na káve a ona mi rozpráva, kto je na akom oddelení šéf, čo všetko sa zmenilo, drby z firmy. A mňa to tak strašne nezaujíma. Cítim, že tento svet je mi už vzdialený. Ľahostajný. Cudzí.

Ponuku na skorší návrat do práce som odmietla a keď mi skončila rodičovská dovolenka, rozhodla som sa nevrátiť. Bože, jak ja som sa bála!
Mala som strach, že ma pohltia odvody a dane. Že nezarobím ani na jedlo a pôjdem do straty. Bála som sa, že budem v strese, nebudem nič stíhať a pokazí sa nám vzťah s mužom.

Je to už takmer 5 rokov, čo pracujem z domu a prinášam do rodinného rozpočtu podobné peniaze, ako keď som bola zamestnaná. A dokonca aj rodinná pohoda pretrváva. 🙂

Všetky strachy a finančné bloky, ktoré som na svojej ceste objavila a vyriešila, som sa rozhodla spísať. Otvorene, pravdivo, bez lietajúcich jednorožcov. Chcem, aby ste sa ich nebáli a aby ste aj vy vedeli, čo s nimi robiť, keď ich stretnete.

Prajem si, aby vám každé jedno pochopenie vnieslo do podnikania radosť, ľahkosť a hravosť. Lebo to je potom úplne iný level žitia. 🧡

Ako som sa zbavila finančných strachov - a môžete aj vy
Ako som sa zbavila finančných strachov – a môžete aj vy
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.