Makám…

Už druhý deň sa rozprávam sama so sebou.

Ešte pred Vianocami som začala písať knižku o hraniciach a už som si myslela, že ostane zabudnutá. Po posledných príspevkoch sa mi však premnožili otázky a táto téma sa derie von. Tak trošku tipujem, že je to posledná „výchovná“ téma z mojej strany, pretože dlhodobo nič neriešime, je nám spolu dobre a ja už dávno nemám chuť kafrať niekomu do výchovy.

Bude to teda celé v takom mojom štýle – môj uhol pohľadu na rôzne situácie, ako to máme my, moje sebapoznanie a lekcie, ktoré som dostala. A vy si z toho môžete niečo zobrať a nemusíte.

Oprášila som poznámky z prednášok, ktoré som po Slovensku robila pred dvomi rokmi (O hraniciach inak) a uznala, že nahrať videá bude v tomto prípade rýchlejšie ako písať knihu a musím povedať, že ma to baví. 🙂

Včera ráno som sa do toho pustila a až dnes som si dala prestávku. (Medzi stromami mi napadlo pár „múdier“, a tak budú aj videá s lesnými vsuvkami.)
🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲
Po vydaní knižky Podnikaj na materskej s radosťou mi píšete, že sa dobre počúvam. Tak snáď sa budem dobre aj pozerať. A keď nie, vždy môžete iba počúvať (a pod videá dám asi aj prepis textu? 🤔).

vychova, deti a hranice, rodicovstvo
Zuzana, ktorá po večeroch strihá viedá
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.