Ktorým začať?

Vždy ma zaujímalo, keď niekto začína vetou: „Často sa ma pýtate…“, či to tak fakt je, alebo tým daná osoba kamufluje reklamu, alebo samochválu. A tak: Často sa ma pýtate, aký je rozdiel medzi mojimi kurzami a ktorým začať. (A čo kamuflujem, si nechám pre seba.)

Takže, online kurzy sú štyri:

Cesta vedomej mamy

Najväčší kurz, ktorý volám rýpací. Nazeráme do seba, analyzujeme a rýpeme sa v sebe. 6 týždňová záležitosť, ktorá vás nakopne na vedomú cestu, naučíte sa, ako sa pozerať na situácie inak a čo si z nich zobrať. Stojí 117 EUR a teraz k nemu ponúkam aj hodinovú online konzultáciu zdarma (máte polroka na to, aby ste si ju u mňa vybrali).

Ako si nájsť odpovede na svoje problémy v sebe? Naučte to seba a vaše deti to už len obkukajú…

Dieťa ako zrkadlo

je v povahou tiež sebapoznávačka. Preberieme si techniku zrkadlenia – Ako zistíte, čo vám dieťa zrkadlí a čo s tým môžete ďalej urobiť (to je kľúčové). Je rozdelený do 6 dní, stojí 37 EUR a viac sa dozviete po kliknutí na obrázok.

zrkadlenie vo vzťahoch
Čo mi dieťa svojim správaním zrkadlí?

Návrat k vlastnej energii

pre všetky zničené a unavené ženy (ale aj mužov). Energia nám uniká do problémov, programov, spomienok, vecí a vzťahov, do nesprávnych postojov o tele a zdraví, do všetkého, na čom lipneme a ani o tom netušíme. Dozviete sa, ako funguje energia vo vzťahoch a naučíte sa cvičiť 8 kusov brokátu (jednoduché, ale účinné čchi-kungové cvičenie). Kurz trvá 4 týždne a stojí 78 EUR.

energia, únava
Chcete nájsť neviditeľné úniky, ktorými vám uniká energia? Poďte na to!

O hraniciach trochu inak

Pre všetkých rodičov, ktorí to chcú robiť inak, ale točia sa v bludnom kruhu rešpektujúcich poučiek. Nechcú prikazovať a zakazovať, ale trošku sa im to vymyká z rúk. Ako nájsť tú správnu hranicu, ako si ju udržať a byť stále rešpektujúci rodič? Môj pohľad nájdete dnu. Kurz je rozdelený do 10 dní a stojí 38 EUR.

hranice, vychova, deti
Zmeňte pohľad na hranice a získajte rešpekt (nielen) svojich detí.

Počet dní pri každom kurze je orientačný, pretože si môžete ísť svojim tempom. Prístupy vám už zostávajú.

A ktorým začať? Vyberte si pocitovo. Ktorý s vami rezonuje najviac?

Prípadne mi napíšte, čo najviac riešite a ja vám poradím – zuzana@zuzanamihalechova.sk

A kľudne sa ma ďalej „často pýtajte“, aspoň viem, čo treba postovať. 💚